» » Фонд громади Приірпіння інформує

Фонд громади Приірпіння інформує

Фонд громади Приірпіння за підтримки Центру Соціально-психологічної
реабілітації населення Києво-Святошинського району


8 червня (у п’ятницю)
у Центрі Соціально-психологічної реабілітації населення
відбудеться «круглий» стіл на тему:
"Фінансова підтримка громадських ініціатив: досвід Ірпінських організацій".
Захід відбудеться з 15:30 до 18:00
за адресою: Київська область, місто Боярка, вулиця Хрещатик, 83.Прес-реліз
Брак фінансування, недостатня інформаційна та освітня підтримка стають передумовою пасивності жителів малих міст та сіл України. Серед населення поширеною є думка, що у громадських організацій немає джерел фінансування.

Насправді кошти є, в тому числі й для втілення різноманітних проектів громадських організацій. Питання у іншому - як їх отримати? Передумовами отримання коштів від різних (здебільшого недержавних структур) частіше за все стають гарна ідея та готовність громади до активної участі у її реалізації.

У благодійного Фонду громади Приірпіння, який є недержавною, неполітичною, цілком незалежною структурою, є практика успішного втілення громадських ініціатив. 2011 року Фонд втілив у регіоні понад 20 соціальних проектів на суму більше ніж 350 000 гривень.

За підтримки Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення, Фонд громади Приірпіння запланував провести серію «круглих» столів, аби поділитися власним досвідом та ідеями щодо отримання фінансування на реалізацію соціальних проектів. На заходах будуть обговорюватися наступні теми: «Джерела фінансування неприбуткових організацій та ініціативних груп», «Соціальне партнерство (досвід отримання фінансування від місцевої влади та бізнесу)», «Роль громадської активності у процесі вирішення власних проблем», «Конкурс міні грантів 2012» та багато інших.

Перший «круглий» стіл відбудеться 8 червня (у п’ятницю) у Центрі Соціально-психологічної реабілітації населення (Київська область, місто Боярка, вулиця Хрещатик, 83) з 15.30 до 18.00. По завершенні офіційної частини на учасників круглого столу чекає фуршет.

Завантажити план заходу: Скачать файл: poryadok.rtf [2,94 Mb] (cкачиваний: 50)


Запрошуємо до участі представників громадських організацій та громадських активістів!


Фонд громади Приірпіння
(066) 138-43-99, е-mail: [email protected], www.irpin-fd.org.ua, www.irpinfond.io.ua
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.