» » » Наказ ДПС України "Про закріплення окремих функцій"

Наказ ДПС України "Про закріплення окремих функцій"

Увага!
Наказ ДПС України від 16.05.12 №426 "Про закріплення окремих функцій "

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ
НАКАЗ №426 від 16.05.12 р.

Про закріплення окремих функцій

З метою забезпечення дотримання прав великих платників податків, які перебувають на обліку в спеціалізованих державних податкових інспекціях, щодо оскарження в адміністративному порядку рішень зазначених органів у порядку, визначеному статтями 55 та 56 Податкового кодексу України,

НАКАЗУЮ:
1. До законодавчого урегулювання процедури адміністративного оскарження рішень спеціалізованих державних податкових інспекцій:
1.1. ДПС в АР Крим, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Харківській областях забезпечити реалізацію функції розгляду скарг платників податків на рішення СДПІ при їх адміністративному оскарженні;
1.2. ДПС у м. Києві забезпечити реалізацію функції розгляду скарг великих платників податків відповідно до наказу ДПС України від 15.05.2012 № 409 „Про організацію функціонування Окружної державної податкової служби - Центрального офісу з обслуговування ВПП”.
2. Головам ДПС, зазначеним у пункті 1 цього наказу, забезпечити доведення цього наказу до відома платників податків, які перебувають на обліку в Окружній державній податковій службі – Центральному офісі з обслуговування ВПП та спеціалізованих державних податкових інспекціях.
3. Департаменту взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю (Семченко О.В.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційних веб-сайтах ДПС України та регіональних ДПС.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Ігнатова А.П.
О.В. Клименко 
Коментарів: 0
Додати коментар