» » » Віддавати дітям краще, наповнювати радістю їхнє життя

Віддавати дітям краще, наповнювати радістю їхнє життя

У перший день літа в переважній більшості держав світу відзначається Міжнародний день захисту дітей. Цей день – не тільки веселе свято з подарунками і повітряними кульками, яке ми влаштовуємо, щоб потішити наших улюблених малюків, але і привід нагадати суспільству про необхідність дотримання і поваги прав дитини. Діти – наше майбутнє, саме з ними ми пов'язуємо всі наші надії. А для того, щоб ці надії збулися, ми всі повинні пам'ятати про свою відповідальність перед наступними поколіннями.

Реалії українського сьогодення такі, що дуже багато дітей через різні причини позбавлені батьківського піклування. Вихованці різних дитячих будинків по мінімуму забезпечені всім необхідним, ними опікується держава. Але в умовах економічної кризи цього мінімуму вистачає лише на саме необхідне.

Розуміючи важливість гідного виховання дітей, з нагоди святкування Міжнародного Дня захисту дітей Ірпінська ОДПІ прийняла участь у акціях, присвяченій такому світлому дню.

Ірпінські податківці поздоровили вихованців дитячого закладу зі святом та вручили їм подарунки. Також висловили впевненість, що діти здолають тимчасові труднощі у їхньому житті, а попереду їх чекатимуть лише цікаві та приємні події. Діти раділи, а посмішки на їх обличчях ще раз довели, що робити добрі справи не лише приємно а й корисно. Адже майбутнє України, її економічна могутність безпосередньо залежить від юних громадян, яким належить розбудовувати нашу державу, розвивати науку та культуру і, звичайно ж, бути сумлінними платниками податків.

Візит податківців до виховних закладів – лише один із цілої низки подібних в майбутньому. Адже кожному з нас хочеться всіх дітей здоровими і щасливими. І в наших силах зробити їх такими, подарувавши турботу і любов

Діти - це наше майбутнє, наша надія та опора. Дуже хочеться, щоб щасливі усмішки сяяли на обличчях дітей нашої країни.
Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Ірпінської ОДПІ Київської області ДПС 
Коментарів: 0
Додати коментар