» » В День захисту дітей розважились на славу!

В День захисту дітей розважились на славу!

1 червня, в перший день календарного літа, в багатьох країнах відзначається Міжнародний день дітей (International Children's Day). Дитинство – надзвичайна пора в житті кожної людини.

Президент України, Віктор Янукович, привітав маленьких українців . «Цей день – насамперед нагадування органам влади, громадським організаціям, представникам бізнесу про необхідність постійно приділяти увагу дітям, дотримуватися їхніх прав, що є неодмінною умовою формування гуманного демократичного суспільства», – цитує Януковича прес-служба Президента.

Окрім нагадування про права дітей, розгляду на різних рівнях влади проблемних та нагальних питань, День захисту дітей – яскраве та феєричне свято, яке люблять безумовно всі маленькі українці.

До проведення свята дитинства на Київській площі м. Буча, яке відбулось під патронатом Бучанського міського голови, А.П. Федорука, за участю всіх служб та відділів Бучанської міської ради, долучились волонтери громадських організацій (КОГО «Відновлена Україна», ЖЦ «ДІАДЕМА» БМГО «Сімейний клуб»). Майстер-класи з квілінгу та ліплення з тіста, розважальна програма на тему «Дружба», face-pating, інші цікавості створили атмосферу свята та дитинства не залишивши без уваги жодного.

В рамках свята відбувся поетичний конкурс на тему «Діти – майбутнє України». Кожен учасник отримав чудовий подарунок – еко-сумку від представника ТЦ-Модуль.

Дійсно, діти – майбутнє України!, то ж давайте ми, дорослі, будемо прикладом для майбутнього покоління, захистимо підростаюче покоління від негативних проявів в суспільстві. І головне, батьки, пам’ятайте, найголовніше для дітей – це час, який Ви проводите разом. Тому не забувайте приділяти увагу дітям у спільних іграх, прогулянках, спільній праці. Будьте щасливі та цінуйте час, проведений з дітьми, адже вони так швидко ростуть.
Висловлюємо особисту подяку заступнику мера з гуманітарних питань Матюшенко Л.А.


Громадські організації завдячують спонсорам заходу:
- Агентству нерухомості «Партнер»
- Керівництву торгового центру «Модуль»
- Ірпінським забудовникам В.В. Ліневичу та матері багатодітної родини Н.С. Дащенко.


Більше фото зі свята у фотогалереї>>
Громадські організації 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.