» » Проведення ІІІ Малих Олімпійських ігор серед дітей та молоді Ірпінського регіону

Проведення ІІІ Малих Олімпійських ігор серед дітей та молоді Ірпінського регіону

12 травня 2012 року на Привокзальній площі відбулася церемонія відкриття ІІІ Малих Олімпійських ігор серед дітей та молоді Ірпінського регіону, присвячених 67-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

У заході взяли участь: Ірпінський міський голова Володимир Скаржинський, народний депутат України, ректор Національного університету державної податкової служби України Петро Мельник, учасник Великої Вітчизняної війни Микола Бурлака, депутат Київської обласної ради Наталія Семко, перший заступник Ірпінського міського голови Микола Головкевич, заступник міського голови, депутат Київської обласної ради Максим Мельник, керуючий справами Микола Радько, депутати Ірпінської міської ради Дмитро Войцех, Андрій Страховський, Євгеній Алєксєнко, Гостомельський, Ворзельський, Коцюбинський селищні голови, представники відділів та управлінь міської ради, політичних партій та громадських організацій, учасники танцювальних і спортивних студій, гуртків та колективів, вихованці дошкільних навчальних закладів, школярі, громадськість міста.

Під звуки маршу колоною крокували команди вихованців дошкільних навчальних закладів «Лісова пісня», «Веснянка», «Радість», «Сонечко», «Казка», «Віночок»; учні загальноосвітніх навчальних закладів №№1, 2, 3, 5, 12, 13, 14, 17, 18, НВО «Освіта», Коцюбинського гуманітарного ліцею, вихованці Ірпінської та Коцюбинської ДЮСШ, представники спортивного клубу «Тонус» та ін. Кожна команда зі своїми емблемами й спортивними здобутками.

ІІІ Малі Олімпійські ігри відбувалися під патронатом Ірпінського міського голови Володимира Скаржинського та за підтримки народного депутата України Петра Мельника. Організатори – відділ фізичної культури та спорту Ірпінської міської ради (заступник начальника – В.Кременчук), відділ освіти Ірпінської міської ради (начальник – Я.Маляренко), Ірпінська ДЮСШ (директор – В.Тарасов), хореографічна студія спортивного танцю «Жардін де ля Данс» – мали за мету, в першу чергу, віддати глибоку повагу та шану ветеранам Великої вітчизняної війни, бо завдяки їм ми зібралися під мирним небом.
Спонсорами Малих олімпійських ігор стали: депутати Ірпінської міської ради Євгеній Алєксєєнко, Олександр Маркушин, Андрій Страховський, громадська організація Асоціація забудовників міста Ірпеня "Солідарність". Генеральний спонсор – депутат Ірпінської міської ради, видавець газети «Західне передмістя Києва» Дмитро Войцех.

З вітальним словом виступили: Ірпінський міський голова Володимир Скаржинський, народний депутат України, ректор Національного університету державної податкової служби України Петро Мельник, депутат Ірпінської міської ради Дмитро Войцех, учасник Великої Вітчизняної війни Микола Бурлака та інші. З їх рук у небо злетіли п’ять голубів миру. Учасники хореографічної студії «Жардін де ля данс» поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам.
«Приірпіння подарувало Україні багатьох спортсменів і тренерів, які внесені до Книги слави Олімпійського резерву. З року в рік прихильників олімпійської ідеї стає все більше і більше», – наголосив Ірпінський міський голова Володимир Скаржинський.

Народний депутат, ректор НУДПС України Петро Мельник у вітальному слові зупинився на спортивній славі Національного університету, назвавши кращих. Тут і справді є чим пишатися – з року в рік студенти та курсанти навчального закладу є переможцями всеукраїнських та міжнародних спортивних змагань, олімпіад.

«Те, що сьогодні на цій площі зібралося стільки ірпінців та гостей міста, вважаю добрим знаменням, – сказав депутат Ірпінської міської ради Дмитро Войцех. – Головне завдання заходу – не просто влаштувати свято для міста, а привити дітям любов до спорту, до азарту, до перемог. Саме ту любов, котра у майбутньому зможе дати їм міцне фізичне здоров’я та вберегти від соціальних недугів нашого суспільства. Майбутні чемпіони мають пам’ятати: змагайтеся, будьте достойними і знайте, що кожне ваше звернення не залишиться поза увагою. Ми маємо виховати покоління нових героїв!»
Після офіційної частини, яка задала хороший старт ІІІ Малим Олімпійським іграм, усі учасники шукали заняття до вподоби: хтось брав участь у спортивних змаганнях, а хтось споглядав чудове видовище. Діти та молодь Ірпенязмагалися у перегонах на самокатах та роликах. Одночасно в центральній частині міста відбувалися естафетні змагання для дошкільнят, шахові турніри та змагання з армреслінгу, парковий волейбол та настільний теніс, танцювальні майстер-класи та велоекстрим. Кожен учасник мав змогу переконатися, що Малі олімпійські ігри – це впевнений крок до Великих. Адже з таких змагань і починається гартування волі й духу, зміцнення здоров’я та пошук нових друзів.

Не обійшлося цього року без всеукраїнських знаменитостей. Живим співом під гру на гітарі полонив ірпінську публіку український автогонщик, автомобільний та автоспортивний журналіст, телеведучий, тест-пілот Олексій Мочанов. Запальні танці демонстрував гостям свята зразковий хореографічний колектив «Усмішка» з міста Олександрія Кіровоградської області. Свою майстерність силача демонстрував бронзовий призер «Богатир року» 2008 та 2009років, майстер спорту міжнародного класу, рекордсмен світу до 105 кг Сергій Конюшок.

Організатори, учасники і глядачі ІІІ Малих олімпійських ігор дали змаганням високу оцінку і одностайно висловились за те, щоб у наступному році ще більше розширити представництво в них спортивних колективів не лише Приірпіння, а й з усієї України.
www.gostomel.pp.net.ua 
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Shaytan

OFFline

  • Shaytan (49)
  • Місцевий
  • 17 травня 2012 13:33
Баскетболісти міста Буча брали участь у малих олімпійських іграх у складі різних команд у змаганнях з вуличного баскетболу і здобули 4,3 і 1 місця:)

0