» » Давайте робити добро разом!!

Давайте робити добро разом!!

Травневі свята минули, всі повернулись до звичайного трудового ритму життя. Підводячи підсумки…
Минуло 67 років з того визначного дня – дня Перемоги, а спогади ветеранів війни такі свіжі, ніби вчора проживали ті часи.
В знак вдячності за світле сьогодення активісти громадської організації «Відновлена Україна» вирішили привітати тих, хто сам не зміг прийти на свято.

«Цього року ми вирішили відвідати тих ветеранів, які вже своїми силами не змогли дійти на парад. Ми привітали ветеранів віком від 91 до 97 років, які проживають в м. Буча. Хотілося, щоб усі, хто причетний до цього свята не залишився без уваги, тому ми принесли часточку святкового настрою тим, хто його потребував в той день.» - поділилась Алєксєєва Євгенія, одна з організаторів. 9 травня, саме в святковий день, було розвезено 10 подарунків, кожному дарували квіти, продуктовий пакунок та щирі слова вдячності з посмішками на обличчях. Дідусі та бабусі, які вже майже самі не пересуваються зі сльозами на очах зустрічали неочікуваних гостей, це був приємний сюрприз для кожного з них.

День Перемоги – це велике свято для кожного з нас. Перемога в Великій Вітчизняній війні – є яскравим прикладом прояву активної громадянської позиції. Ще раз щиро вітаємо всіх причетних до свята Перемоги, дякуємо за Вашу відданість, відвагу, патріотизм. Тож нам, молодому поколінню, є до чого прагнути і чому повчитись.Дякуємо керівництву ТЦ «Модуль» за співпрацю і підтримку у зборі продуктів, а також кожній людині, яка відкрила своє серце для благодійництва.
Філімонова Надія, пресс-центр КОГО «Відновлена Україна», осередок м.Буча 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.