» » Ювілейна естафета «Біг заради гармонії»

Ювілейна естафета «Біг заради гармонії»

Цього року у світі 25-й раз проходить Всесвітній біг заради гармонії – глобальна естафета, що прагне сприяти взаєморозумінню між народами та людьми. Як символ гармонії бігуни несуть палаючий факел, передаючи його з рук у руки, подорожуючи понад 100 країнами світу.

Цей захід спрямований не для заробляння грошей чи підтримки різних політичних партій, а для того, щоб викликати почуття доброї волі серед людей всього світу. Багаторічний досвід проведення миротворчої естафети на Київщині підтверджує це: міжшкільний пробіг від Ірпеня через Гостомель до Бучі проводиться з 1999 року. Цього року, 24 квітня, вдесяте школярі пронесли Факел дорогами рідних міст і селищ до своїх навчальних закладів.

Мета естафети – пропонувати добру волю людям, стати миротворцем на своїй землі, пропагувати здоровий спосіб життя.


Основну команду бігунів формували з учнів спортклубу «Санчін», любителів бігу та Київської марафонської команди «Всесвітня естафета заради гармонії».

Що об’єднало дітей і дорослих на проведення заходу?
Вони дійсно вірять, що їх зусилля насправді принесуть гармонію, дружбу в світ, спонукають пересічних людей перейти до здорового способу життя і просто покращать їх самопочуття.

медаль почесного факелоносця

ЗОШ №14

по дорозі з Бучі до Ірпеня

ДНЗ Первоцвіт

до ЗОШ №13

Бучанська школа

За гармонію здоровя


Традиційно естафету відкрив директор Олег Геннадійович Пальніков – директор Ірпінської ЗОШ № 3, надавши патріотичного настрою учням школи та бігунам. До 13-ї школи, що в с.м.т. Гостомель, Факел принесли майбутні учні та найменші учасники естафети, їм скоро виповниться шість років, - Сергій Іпатьєв, Дмитро Маслюк, Артем Слюсарчик. Звичайно, бігуни не оминули тих, хто завжди переймається долею та роботою юних спортсменів-каратистів – депутата Юрія Ілліча Прилипка та селищного голову Анатолія Івановича Кириченка. Саме таким людям не байдужа доля підростаючого покоління Гостомеля.

Хлібом і сіллю зустрічала 14-та школа своїх факелоносців – першокласників Максима Друцького, Глєба Баклицького, Святослава Цимбала. Всією громадою вийшли вихователі та вихованці ДНЗ «Первоцвіт» (військове містечко, с.м.т. Гостомель). Малечі все сподобалося – і факел і солодощі в нагороду… Обіцяли приєднатися в майбутньому, коли виростуть.

Рідною Бучею факел несли Антон та Тетяна Хоменки, Дмитро Гончаренко (ЗОШ № 4), Максим Тушинський, Назар Карацюба та Владислав Кришин (ЗОШ № 1). Їх привітно зустрічали Олег Гайдай (директор ДЮСШ), учні школи-інтернату та ЗОШ № 3. До Ірпінської ЗОШ № 2, з Бучі, найважчу ділянку бігу Факел долав разом з Михайлом Рудюк. А безпосередньо до школи - молодші школярі: Артем Пшеничний, Вікторія Чубатюк, Марина Волощук, Андрій Дубінко, Даніїл Костюченко. Михайло Рудюк, до речі, біг всю дистанцію без відпочинку, подолавши 21км.

Цього року вперше до миротворчого заходу приєднався Київський фінансово-економічний коледж, до якого факел принесла студентка Анастасія Ейсмунт.

На завершення спортсменів-бігунів гостинно зустріли біля Ірпінського міськвиконкому. Керуючий справами міськвиконкому Михайло Радько, начальник відділу фізкультури та спорту Віолета Крименчук та депутат Дмитро Войцех побажали дітям успіхів у навчанні та спорті.

Керівник Київської марафонської команди Євгеній Фурс висловив подяку всім, хто прийняв безпосередню участь в естафеті та підтримав її організацію, проведення. Медалі «Почесний Факелоносець» отримали Михайло Радько, Анатолій Кириченко, Олег Пальніков.

від сердця - до сердця

За гармонію в здоровї

біля Ірпінської міської ради

ЗОШ №2

у Бучі


Довідка:23 лютого бігуни європейської команди стартували в Португалії. Європейська частина всесвітньої естафети буде охоплювати 45 країн Європи з загальною довжиною маршруту в 24000 км та фінішуватиме 8 жовтня в столиці Австрії Відні. Бігуни української команди з 7 по 10 липня супроводжуватимуть європейську команду теренами Одеської області від кордону з Молдовою до кордону з Румунією. Далі українська команда буде рухатися Миколаївською, Кіровоградською, Черкаською, Київською, Житомирською, Рівненською і Волинською областями з фінішем у Луцьку 28 липня.


Цього року протяжність маршруту естафети в Україні становить близько 1500 км, тривалість – 22 дні.
Приєднуйтеся!!!
І. Петренко, спеціально для www.bucha.com.ua 
САНЧІН Всесвітній біг
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.