» » Лист на сайт: Замість фундаменту для школи – смітник

Лист на сайт: Замість фундаменту для школи – смітник

Жителі новобудов по вулиці Нове Шосе 14, 16 звертаються до відповідальних осіб.
Мешканці не розуміють ситуації, що склалася навколо «потенційного» будівництва школи в даному мікрорайоні. Обуренню немає меж: чому котлован для фундаменту навчального закладу перетворюють у помийну яму (всі кому не лінь викидають сміття, а будівельники «зливають» бетонні відходи)?!


Було:Стало:Адже рівно два року тому, на цьому місці урочисто закладали капсулу. Захід відбувся за участі чиновників вищого рівня та багатьох центральних засобів масової інформації: «Почесну місію здійснили перший Віце-прем’єр міністр України Володимир Семиноженко, голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк, Бучанський міський голова Анатолій Федорук та народний депутат України Петро Мельник»..

Потім – тривалий час суцільна тиша в будівництві й інформація про те, що інвестор не виконав своїх зобов’язань. Але тільки будуть кошти – будівництво відразу поновиться, можливо і в цьому році. Та наразі там пустеля зі смітником..
Криза – кризою, обурює сам факт такого ставлення господаря (у даному разі ХК «Київміськбуд») до своєї землі.

Крім того, хоч на паркані (яким огороджене нове будівництво) і присутня дошка із застереженням про небезпечну зону, але замість воріт – відкриті «дірки». Заходьте, хто хоче!

Будівельний майданчик «стереже» охорона (об 11 ранку, на час фотосесії, були не зовсім тверезі). Побачили їх вже після 10 хвилин «прогулянки».

Зараз з'ясувується, що нової школи для Бучі і зовсім не потрібно – їх достатньо. А черги пояснюють тим, що в бучанських школах вчиться багато немісцевих дітей. Згідно законодавства, ніхто не має права заборонити навчатися дітям з інших населених пунктів. Виходить замкнуте коло.
Тож, може «випадково» на цьому місці побудується наступна «свічка» з наступними обіцянками?

Як повідомили в «Київміськбуді» – будівництво школи планується за бюджетні кошти, а коли це буде – «самі розумієте..»

«Буча динамічно розвивається, відбувається демографічний приріст населення, тож дітям потрібні школи та садочки. Даний заклад зможе задовольнити освітні потреби дітей, які проживатимуть у мікрорайоні»

Тож, 27 квітня, на свято «Освітянські обрії» бучанці чекають наступного візиту обласного керівництва. Може знову згадають і про майбутнє.


м. Буча, вулиця Нове Шосе, 14.
(10mb)
2,5 -0,5

Андрій 
нова школа міські новації фотофакт благоустрій
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.