» » Смерть в'язня у Бучанській колонії розслідуватиме прокуратура

Смерть в'язня у Бучанській колонії розслідуватиме прокуратура

Чергова незрозуміла смерть у колонії. 25-річний засуджений за крадіжку помер, нібито, через запалення підшлункової - принаймні так пояснили в адміністрації виправного закладу. Матір цієї людини стверджує, що син загинув через жорстокі побої - їй видали понівечене тіло.

Світлана Войцеховська, мати: "Борода розбита, губи розбиті, брови розбиті - побили как собаку. Сказали, що дубинками дубасили..."

Мати померлого засудженого шокована побаченим. Сина жорстоко побили - запевняє жінка. Трагедія сталася ось у цій колонії, де двадцятип'ятирічний Тарас Войцеховський відбував покарання за крадіжку. Увечері, коли хлопець повертався з виправних робіт до житлового корпусу, його разом з напарником затримали охоронці колонії та відвели в ізолятор.Світлана Войцеховська, мати: "Мне осужденные звонили. Шесть человек его били".

Від травм Тарас помер опівночі. Його напарник - побитий, але живий.

Андрій Діденко, правозахисник: "Сергія, який зараз знаходиться в лікарні, він вижив завдяки тому, що він втратив свідомість, і він сам розповідає, що після того, як його вдарили, вдарили боляче - він знепритомнів. Його відливали водою, і він чув, як били його друга".

У колонії називають іншу версію загибелі ув'язненого.

Начальник колонії: "Значить, є заключення судмедексперта, значить, реактивний панкреатит".

За версією керівництва виправного закладу, засуджені поверталися після робіт напідпитку. Саме тому охоронці їх затримали та відвели в ізолятор. А вже потім Тарас Войцеховський помер - природною смертю.

Начальник колонії: "Декілька раз він даже падав. Це є в показаніях свідків. Не було побиття, не було. І вони спеціально це роблять, правозахисники, щоб дискредитировать нашу систему пенітенціарну. Я вам заявляю - у нас ніхто їх не вбиває, ніхто їх не трогає".

Родичі Тараса таким словам не вірять. Кажуть, він не вживав спиртного і не хворів на панкреатит, а також дивуються, чому тіло сина їм віддали не одразу.

Світалан Войцеховська, мати: "Прошло пять дней, и мне только сейчас пришла телеграмма - "Заберите тело".

Чому тіло засудженого довго не віддавали - у морзі Бучі не зізнаються.

Працівниця моргу: "Вы долго будете, ваша телестудия, такие долбанные фокусы делать?"

Журналіст: "А чего вы ругаетесь?"

Працівниця моргу: "Потому, что вы такую пакость делаете, вы такую бучу подняли на ровном месте".

За фактом можливих протиправних дій працівників Бучанської колонії прокуратура Київщини порушила кримінальну справу.
Азад Сафаров, Юрій Підлісевич, 5 канал 
Прокуратура міста Ірпеня
  0
Коментарів: 2
Додати коментар
ankan_ii

OFFline

  • ankan_ii (34)
  • Користувачі
  • 24 березня 2012 20:08
О чем речь? Реактивный панкреатит? Сказали что умер от икоты - и все должны верить? А этот начальник? Да он и предложения составить не в силах, слова не выговаривает!
И что? все промолчали и засунули я зыки в ж..пу??

0
Мои соболезнования
"Брєхня"!!!Убили парня!...Не плохой был...По случайности не в то время и не в том месте оказался, и в результате - загремел туда...Не пил из 26 лет больше 20-ти - гарантия!!!А тут панкреатит... ну, алкаша "сделали":( Не дай бог кому-то попасть под подозрение у нас в стране в чем либо...

0
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.