» » Залізниця може перекрити доступ до курортів на Азовському морі

Залізниця може перекрити доступ до курортів на Азовському морі

Скасування зупинок потягів на ключовій станції спричинить зменшення потоку відпочивальників, що загрожує катастрофою туристичному бізнесу. Придніпровська залізниця проводить експерименти перед початком курортного сезону Придніпровська залізниця скорочує зупинки потягів на єдиній станції, звідки можна потрапити на Азовське узбережжя Херсонщини.

Як повідомляє ТСН, за новим розкладом, з травня в Новоолексіївці зупинятиметься лише половина потягів - не 137 потягів, а 57. Решта йтимуть на Крим без зупинок. Пасажирські поїзди у Новоолексіївці зупиняються лише на 2 хвилини. Але залізничники вважають, що й цього забагато.

Причину скорочення на залізниці пояснюють невеликою кількістю пасажирів. Варто зазначити, що Новоолексіївка - єдина станція Придніпровської залізниці на території Херсонської області. За рік через неї проходить майже 90 тисяч пасажирів. Звістка про скасування зупинок половини пасажирських потягів зчинила паніку по всьому Азовському узбережжю. Керівники пансіонатів, власники міні-готелів та садиб зеленого туризму впевнені, що залишаться без клієнтів.

Відпочивальники просто обиратимуть інші регіони. "Не менш трьох чвертей загальної кількості в сезоні відпочивальників приїжджає саме поїздами. Причому, сама основна частина - це Російська федерація, Білорусь і звичайно значна частина Україні", - повідомив директор одного з пансіонатів. Обурені люди вже обіцяють заблокувати дорогу, якщо їх не почують. Тим часом керівництво Придніпровської залізниці запевняє, що зміна розкладу не остаточна.

Мовляв, якщо пасажири страждатимуть, зупинки потягів відновлять. Однак для подібних експериментів залишилося обмаль часу - незабаром починається курортний сезон.
Довідка:
Відповідно до проекту нового розкладу пасажирських та приміських поїздів по Південно-Західній залізниці на 2012/2013 рр., через станцію Буча суттєво збільшиться кількість транзитних пасажирських поїздів, однак від 28 травня цього року вже жоден пасажирський поїзд на станції не зупиниться! Навіть нині популярний поїзд Київ-Львів, з якого щоразу посадку/висадку здійснюють по буднях близько 35 пасажирів (а перед вихідними і святами понад 50), від 28 травня піде скороченим маршрутом до Ковеля і минатиме станцію Буча без зупинки! Приміських поїздів теж суттєво поменшає, через проходження по дільниці 3 пар швидкісних поїздів Хюндай і значній завантаженості ділянки!
www.tsn.ua 
Коментарів: 5
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
freeads

OFFline

 • freeads (14)
 • Користувачі
 • 14 березня 2012 14:27
Простые люди для правительства Украины это мусор...который нужен только для отчетов отмывания Инвестиций и ежемесячных расходов, которых люди не видят и 1 гривны!!!
А если и видят, то в отчете пишем 500 тысяч потрачено на людей 50 тыс.
Короче ребята нах эти поезда...да будет Свое авто!!!

0
Endriy20

OFFline

 • Endriy20 (2)
 • Користувачі
 • 14 березня 2012 17:05
Цитата: freeads
да будет Свое авто!!!

Да будет. Только на электричке ездят восновном те, у кого нет возможность приобрести свое авто.
Я так понимаю что электричек станет еще меньше, будет одна у тром и одна вечером..... это пипец
Когда уже начнут делать что-то для людей? Почему молчит местная власть? Дядя Федорук, помогите пожалуйста!!!!!!

0
Перебес
 • Перебес (705)
 • Гостi
 • 14 березня 2012 20:27
По поводу ДОВИДКИ, дайте, пожалуйста, ссылку откуда взяли эту информацию.

0
administrator

OFFline

 • administrator (283)
 • Адміністратори
 • 14 березня 2012 21:08
Цитата: Перебес
ссылку откуда взяли

- це не ССИЛКА,
-це "власна інформація" вкажу тільки - що джерело достовірне - з розрахункового центру ПАО "Уз"

п.с.
Ще жодного разу "довідка" не дала промаху..

0
Перебес
 • Перебес (705)
 • Гостi
 • 14 березня 2012 23:03
Ясно, спасибо.

Хотел бы добавить один нюанс, понятно, что ИМ до фени, но люди не совсем дураки: в Москве, например, до поселка Икша (Савеловское напр.) 56 электричек (включая ПДС, Спутники) в одну!!! сторону. Как же они там с загруженностью справляются??? Ведь еще пассы и грузы.
Да, билет стоит 20 грн на наши. Но так пусть УЗ честно скажет, что дело в деньгах.
Или это мы дебилы, или они слишком умные?!
ПС. это не админу, а так...

0