Ірпінська ОДПІ інформує

Річна декларація про майновий стан і доходи (податкова декларація) подається платником податку, який:

а) зобов‘язаний подавати таку декларацію згідно з нормами Податкового кодексу України або інших законів;
б) має право подати таку декларацію для отримання податковоїзнижки (кредиту).

Податкову декларацію подають платники податку, які отримували доходи не від податкових агентів (наприклад, у випадку коли фізична особа здавала фізичній особі в оренду майно, при продажу акцій, зокрема, якщо громадянин продавав громадянину акції і торговець цінними паперами не виступав в ролі податкового агента), а також окремих видів доходів (прибутків), які згідно з нормами Закону не підлягають оподаткуванню при їх виплаті, приватні підприємці, особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

У випадках подання декларації з метою нарахування податкового кредиту платники податку надають податковому органу перелік фактично понесених витрат, дозволених до включення до складу податкового кредиту.
Обов'язок платника податку з подання декларації вважається виконаним, якщо він отримував доходи виключно від податкових агентів, (тобто за місцем основної роботи) зобов'язаних подавати звітність з цього податку у встановленому порядку.

Бланки Декларацій, форми переліку сум витрат та розрахунки сум податку з доходів фізичних осіб можна безкоштовно отримати в податковому органі за місцем проживання.
З метою створення сприятливих умов для громадян та уникнення черг на період кампанії з декларування податкова служба м.Ірпеня впровадила спеціальний режим роботи, що дасть змогу громадянам Приірпіння витратити мінімальний час на декларування ними доходів.

Прийом декларацій проводиться за адресою:

м. Ірпінь, вул.Шевченка, 2-а (кім.103, 104, (1-й поверх).
понеділок-п‘ятниця: з 9.00 до 19.00,
субота-неділя: з 9.00 до 13.00.

с.м.т. Буча, вул.Енергетиків, 12, міська Рада
понеділок з 9.00 до 13.00

с.м.т. Гостомель, вул.Леніна, 125, селищна Рада
середа з 9.00 до 13.00

с.м.т. Ворзель, вул.Великого Жовтня, 72, селищна Рада
вівторок з 9.00 по 13.00

с.м.т. Коцюбинське, вул. Доківська, 2, селищна Рада
четвер з 9.00 по 13.00

Подання декларації - це не лише конституційний обов'язок кожного громадянина та обов'язок, регламентований Податковим кодексом України, а й можливість добровільної сплати податків, від рівня якої залежить стан місцевих бюджетів, соціально-економічний розвиток регіонів та добробут громадян.

Отже, бережіть свій час, заздалегідь задекларуйте отримані доходи, не чекайте 29квітня 2012 року – кінцевої дати подання Декларації про доходи!

Чекаємо на Вас!

Телефони для довідок: 56-656
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.