» » » Ірпінська ОДПІ інформує

Ірпінська ОДПІ інформує

Андрій Страховський - Шановні громадяни!
Закликаю Вас долучатися до кампанії декларування доходів громадян!

Декларування доходів - це необхідна складова цивілізованих відносин між державою та її громадянами. Сплата податків у цілому світі є питанням престижності та честі. Тому декларувати свої доходи свої доходи та повною мірою сплачувати податки необхідно, бо змінити життя людей на краще можливо лише маючи стабільний і наповнений бюджет.

В Ірпінськой ОДПІ триває кампанія із декларування доходів громадян, отриманих у 2011 році. Різні форми роз’яснювальної роботи використовують податківці до якнайширшого залучення громадян до декларування доходів, одержаних у минулому році.

Це і „гарячі лінії” у податковій службі, виступи у пресі, телебаченні й радіо, зустрічі в трудових колективах, органах місцевого самоврядування, за місцем проживання людей, співбесіди в податкової ,залучення до кампанії з декларування відомих та шановних громадян міста. І кожна з них розширює коло тих, котрі відгукуються задекларувати неоподатковані минуло річ доходи.


Нещодавно до Ірпінської ОДПІ завітав п’ятиразовий чемпіон України, чемпіон Європи 2000р., президент Київської обласної федерації Олімпійського тхеквондо ,майстер спорту міжнародного класу України з тхеквондо Андрій Страховський. У розмові з В.О. заступника начальника Ірпінської ОДПІ Л.В.Ступак, за участі завідувача сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян І.Е.Саєнко та журналіста міського радіомовлення Емець Р.О. він поділився враженнями від подорожей країнами Європи , навів цікаві факти того, як там громадяни декларують доходи, свідомо виконуючи свій конституційний обов’язок, адже знають, що кошти від цього завжди йдуть на поліпшення їхнього у всіх сферах життя.

-Я брав участь у спортивних змаганнях, які проводилися у різних країнах Європи, - розповів. Андрій Страховський. Та усюди для кожного добропорядного громадянина декларування доходів та сплата податків - не тягар чи повинність, а звичайний громадський обов'язок. Ми усі хочемо жити, як живуть люди у розвинутих країнах Європи, їх життєвий рівень ставимо як приклад для наслідування, але забуваємо, у цих країнах громадяни самі формують свій добробут, який складається із добровільно сплачених податків.

Добровільне декларування доходів - це загальноприйнята практика у всьому світі , яка свідчить про податкову культуру громадян, їх повагу до держави . Ми живемо в Україні, яка є нашою домівкою, а покращення побуту своєї оселі можна тільки шляхом поповнення бюджету. Адже цим ми допомагаємо розвитку країни, розвитку соціальної сфери, удосконаленню інфраструктури Ірпінського регіону.

Тому закликаю усіх громадян активніше долучатися до кампанії декларування доходів отриманих за минулий рік. Це стане вагомим внеском у спів фінансування бюджетної сфери Приірпіння.
Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Ірпінської ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар