» » В Ірпені рятують Парк відпочинку

В Ірпені рятують Парк відпочинку

В Ірпені була припинена чергова спроба забудови Парку відпочинку. Зокрема, місцеві жителі припинили вирізку дерев, відібравши у будівельників бензопилу.

Про це Gazeta.ua повідомив координатор громадського руху захисту зелених зон м. Ірпеня Лаврентій Кухалейшвілі.

"Мені на телефон почали приходити повідомлення про те, що у Парку відпочинку ріжуть ліс. Я відразу ж побіг на вказане місце. По дорозі я викликав міліцію. Коли я прибіг до парку з боку вулиці Жовтневої, то побачив 5 зрізаних дерев", - розповів Кухалейшвілі.
Активіст зазначив, що забрав у будівельників їхню бензопилу і попрямував з нею до натовпу людей, що стояли неподалік. Серед людей перебували господарі ділянки, а також місцеві жителі, що збіглися на скандал.

"Я попросив показати дозвільні документи на вирізку дерев. Мені надали акт право власності на земельну ділянку на 5 соток та квитанцію про сплату грошових коштів за зріз дерев. Серед цих паперів не було документів, з яких було б видно, які саме дерева дозволили зрізати! Я пояснив "власникам" ділянки, що земля в Парку відпочинку видана незаконно, і тому місцеві жителі категорично проти того, щоб їх позбавляли єдиного місця відпочинку у цьому районі СМУ", - підкреслив громадський діяч.
Він запевнив, що місцеві жителі не дозволять знищити зелену зону.

"Хто хоче отримати проблеми, нехай купує там собі ділянки. У нас є всі підстави і всі необхідні документи для того, щоб повернути у власність громади не тільки Парк відпочинку, але іще близько десятка зелених зон загальною площею близько 20 га. Ми прекрасно розуміємо, що йдеться про десятки мільйонів доларів, але відступати ми не маємо намір", - заявив Кухалейшвілі.
За його словами, події останніх тижнів показали, що влада Ірпеня зрозуміла, що "їй треба скоріше позбутися від накрадених ділянок".

"Багато хто бачив оголошення про те, що терміново продаються ділянки в зелених зонах м. Ірпеня за ціною 4000 доларів. Ще зовсім недавно ціна була 6000 доларів і за час нашої боротьби впала на 30%. Це колосальна перемога як на мене", - підкреслив активіст, додавши, що пора провести у місті референдум і відкликати всіх депутатів.
www.Gazeta.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.