» » » Розпочалась кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2011 році

Розпочалась кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2011 році

Ірпінська ОДПІ повідомляє, що відповідно до норм Податкового кодексу України річна декларація про майновий стан і доходи подається громадянами, які: або зобов’язані подавати таку декларацію згідно з нормами Кодексу, або мають право подати таку декларацію для отримання податкової знижки (аналог податкового кредиту).

Декларація заповнюється громадянином самостійно або іншою особою, нотаріально уповноваженою здійснювати таке заповнення та подається до державної податкової інспекції за місцем свого проживання до 1 травня року, що настає за звітним, а з метою отримання податкової знижки – до 31 грудня.
Декларацію можна також надіслати на адресу податкового органу поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення не пізніше ніж за 10 днів до закінчення граничного терміну її подання.

Бланки податкових декларацій безоплатно надаються органами державної податкової служби. А також, громадяни до 1 березня року, що настає за звітним, мають право звернутися з запитом до відповідного органу державної податкової служби з проханням надати роз'яснення щодо заповнення річної податкової декларації, а орган державної податкової служби зобов'язаний надати безоплатні послуги за таким зверненням.
Відповіді на запитання, які виникають під час кампанії декларування та по Податковому кодексу України, можна отримати в консультаційному пункті Ірпінської ОДПІ за адресою: 08200, м. Ірпінь, вул. Шевченко 2-а, або за телефонами 56-6-56 та 60-0-26.
Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Ірпінської ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.