» » Ірпінь: Громада протестує!

Ірпінь: Громада протестує!

24 січня біля Ірпінської ЗОШ №3, що знаходиться за адресою: м. Ірпінь по вул. Жовтневій, 129-б розпочалася безстрокова акція. До заходу долучилися представники міських організацій, політичних партій, депутати, громадські діячі та активісти.

Що ж змусило людей вдатися до рішучих дій? Питання землі, яке продовжує залишатися актуальним для місцевої громади впродовж багатьох років, знову в епіцентрі уваги. Цього разу боротьба розгортається довкола земельної ділянки, яка знаходиться на території школи №3 в м. Ірпінь по вул. Жовтневій, 129-б і де розташований басейн.

Цій події передувала суперечка на останній позачерговій сесії, яка відбулася 18 січня цього року. Саме на ній розглядалося питання про дозвіл ВАТ «СБК- Прогрес» на виготовлення технічної документації на оформлення оренди на земельну ділянку 0,400 га для обслуговування басейну в м. Ірпінь по вул. Жовтневій, 129-б. Міський голова ініціював розгляд цього питання, проте депутатська група «Ірпінь» виступила проти, мотивувавши це тим, що воно не може виноситися на позачергову сесію і потребує додаткового вивчення. Як з’ясувалося, дозвіл «Прогресу» на оренду землі міська рада надала ще у квітні 2005 року (рішення від 27.04.2005 року №1158-35 1У). А нещодавно підприємство звернулося до міської ради із новим клопотанням, із-за якого, власне, і розгорівся весь «сир-бор» на останній позачерговій сесії. Депутатська група «Ірпінь», яку підтримали депутати, звернулася до міського голови із проханням залишити басейн у комунальній власності.

Ярослав Місяць, член ПП «Удар», у недалекому минулому заступник міського голови, який розчарувався у політиці місцевої влади і подав у відставку, зазначив, що «депутатська група «Ірпінь» і надалі виступатиме проти будь-яких схем розбазарювання комунального майна і вимагатиме від міського голови забезпечити законність щодо прийняття рішення, яке стосується басейну, на користь громади міста Ірпеня, не вдаючись до сумнівних кроків, які можна розцінити, як спроби розбазарювання комунальної власності під прикриттям всіляких непрозорих схем». Ярослав Місяць зазначив, що депутати повинні бути відповідальними перед своїми виборцями і працювати на користь громади, а не голосувати за узаконення вигідних комусь «прожектів».

Депутатів, які виступили проти, підтримала й громадськість міста. Вона звернулася до міського голови з колективним листом, який підписало чимало батьків та вчителів школи №3, на території якої знаходяться вищевказані об’єкти, у якому просять залишити земельну ділянку з недобудованими будівлями та басейном по вул. Жовтневій, 129-б у державній власності.

Говориться, що «першочерговим цільовим призначенням цієї будівлі є басейн для дітей. Просимо звернути увагу та не залишатися байдужим до людей».
6 -3

Ніна Костенко 
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
ОТЧАЯННЫЙ

OFFline

Вот КОЗЛЫ рыгиональные!

0