» » » Ірпінська ОДПІ повідомляє

Ірпінська ОДПІ повідомляє

Ірпінська ОДПІ повідомляє, що з початку року надійшло 1265 заяв від підприємців про перехід на нову модель спрощеної системи оподаткування.

За першу декаду нового року до Ірпінської ОДПІ надійшло 1265 заяв від «спрощенців».
Планується, що загалом на спрощеній системі працюватимуть біля 3 тисяч платників податків.

Нагадаємо, що відповідно до внесених змін в спрощену систему оподаткування, всі платники поділяються на чотири категорії в залежності від обсягу отримуваної виручки. Прийнятну для себе категорію підприємець обирає за власним бажанням.

Ознайомитися з усіма необхідними документами щодо умов переходу на спрощену систему оподаткування, формою свідоцтва платника єдиного податку, порядком видачі свідоцтва, формою та порядком подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, а також формою розрахунку доходу за попередній календарний період можна на веб-сайті ДПС України.

Ірпінська ОДПІ просить платників не зволікати та вчасно подати заяви. Кінцевий термін їх подання – 25 січня 2012 року.

Довідки за телефонами - 56-6-56, 57-5-78


Ірпінська ОДПІ повідомляє, що з початку року надійшло 1265 заяв від підприємців про перехід на нову модель спрощеної системи оподаткуванняПодаткова соціальна пільга у 2012 роціІрпінська ОДПІ доводить до відома платників податків Наказ ДПС України від 16.12.2011 р. №258 про затвердження узагальнюючої податкової консультації щодо екологічного податку, що справляється за розміщення побутових відходівІрпінська ОДПІ повідомляє про результати роботи по наповненню бюджетів усіх рівнів за 2011 рік


Назад 1 2 3 4 Дальше
Сектор масово - роз’яснювальної роботи та звернень громадян Ірпінської ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.