» » » Податківці м. Ірпеня продемонстрували школярам мультиплікаційний фільм "МІСТО МРІЇ"

Податківці м. Ірпеня продемонстрували школярам мультиплікаційний фільм "МІСТО МРІЇ"

Податківці м. Ірпеня продемонстрували школярам мультиплікаційний фільм "МІСТО МРІЇ"

Органи податкової служби приділяють значну увагу формуванню високої податкової культури громадян, адже виховання сумлінного платника податків починається ще з дитинства за допомогою різноманітних форм, прийомів та методів.

Новим кроком назустріч підростаючим громадянам було створення першого в Україні анімаційного фільму про податки „Місто мрії”. Ініціатором творчого проекту виступив Голова Державної податкової служби України Олександр Клименко на кошти членів Всеукраїнської громадської організації „Асоціації ветеранів податкової служби України”.


Створенню дитячого мультфільму передувала велика спільна робота податківців, літераторів, художників та музикантів України.
Головна ідея мультфільму – навчити дітей бути чесними та сплачувати податки добровільно на благо суспільства, а мета створення – донести до кожної дитини просту і зрозумілу думку: необхідно допомагати одне одному.

Не випадково обрали і назву для мультфільму – „Місто мрії”, бо саме це місто є наша країна, яку ми будуємо власними добрими вчинками. У мультфільмі немає комп’ютерної графіки та спецефектів, його свідомо створено анімаційним на зразок мультфільмів радянських часів.

За сприяння керівництва Ірпінської ОДПІ першими його переглянули учні Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с поглибленим вивченням економіки та права №2 та Ірпінської ЗОШ №18 разом зі своїми вчителями , представниками відділу освіту Ірпінської міської ради та Ірпінської ОДПІ.

Головні герої мультфільму «Місто мрії» - маленькі Назар і Ганна , а також їх батько, податковий інспектор Сан Санич Лелеко. Заради своєї мрії вони здолали чимало перешкод і зрозуміли , що країну в якій живеш, можна збудувати тільки добрими вчинками та вчасно сплаченими податками. Те, що мультфільм про податки доступний навіть найменшим стало зрозуміло коли представники Ірпінської ОДПІ попросили дітлахів поділитися своїми враженнями. Тепер про казкову мишу, яка крала гроші і не хотіла ділитися з іншими, тобто сплачувати податки, діти розповідають своїм одноліткам.

Противитись мультфільм "Місто мрії":

Заступник голови комісії з проведення реорганізації Ірпінської ОДПІ в Київській області, заступник начальника Кірієнко Д.М. 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.