» » Відкриття Ворзельського Різдвяного вертепу

Відкриття Ворзельського Різдвяного вертепу

Уже традиційно у Ворзелі відкрито Різдвяний вертеп. Мабуть, уперше в Ірпінському регіоні у нашому селищі минулого року започаткували місячник святкування Різдва Спасителя людства на громадському рівні з 25 грудня до 19 січня – дня Водохреща.

Перед відкриттям вертепу усіх, хто зібралися на це свято, тепло привітав Ворзельський селищний голова Венгрик О.П. настоятель Ворзельського Петро-Павлівського храму о. Василій виступив з привітанням і звершив освячення виготовленого згідно біблійної оповіді макету дерев’яної стодоли з фігурами Немовляти, Марії, Йосипа та мудреців. Після освячення виступили з вітальними промовами ректор вищої Духовної семінарії Пресвятого серця Ісуса Римо-Католицької Церкви (Ворзель) о. Віталій, заступник старшого пресвітера по Києву та Київської області Євангельських християн баптистів, Президент благодійного християнського фонду «Відкрита Біблія», пастор Григорій Ступак.

Щодня у дерев’яному вертепі зранку до пізнього вечора горітиме світло й тихо гратиме заспокійлива різдвяна музика. Кожен зможе прийти сюди зі своїми дітьми і, стоячи перед новонародженим Немовлятою, замислитися над буттям. А у дітей цей день, напевне, закарбується у пам’яті на все життя.
Вертеп відкрито завдяки підтримки та допомоги Ворзельської селищної ради, а також меценатської допомоги директора лікувально-діагностичного науково-виробничого малого підприємства «Медекспрес» Бінецького О.В. У встановленні вертепу активну допомогу вже вкотре надали мешканці Ворзеля Зарубін Олександр та Гасімов Турал.

Після освячення вертепу усіх запросили на святковий камерний концерт вокально-інструментальної музики. Цього разу до ворзельців завітали викладачі дитячої музичної школи №23 м. Києва.

Концерт видався на славу. У програмі звучали відомі вокальні твори Д. Каччіні «Ave Maria», Е. Л. Вебера «Pie Jesus», старовинна італійська арія І. Джордані «Caro mio ben», С. Франка «Panis angelicus» у виконанні сопрано Т. Стефанишин, Т. Булгакової та А. Власенко у супроводы фортепыано (концертмейстер О. Молганова). «Родзинкою» програми став виступ вокального ансамблю викладачів КДМШ №23 під керівництвом Т. Стефанишин, у виконанні якого прозвучали ліричні твори та цикл різдвяних пісень. Високий професіоналізм колективу, з високим художнім музичним смаком підібраний репертуар, стрійне, тембрально насичене звучання ансамблю, просто вразило слухацьку аудиторію. До речі сказати, Тетяна Стефанишин працює художнім керівником у трьох колективах: вокальному ансамблі викладачів, дитячому вокальному гурті «Ангельорус», а також працює регентом хору Патріаршого собору Української греко-католицької церкви м. Києва. При всьому цьому сама має сильне, ліричне сопрано і виступає із сольними програмами.

виступає ректор вищої Духовної семінарії Пресвятого серця
Ісуса Римо-Католицької Церкви селища Ворзель о. Віталій.

виступає Ворзельський селищний голова Венгрик О.П.


вокальний ансамбль викладачів Київської дитячої
музичної школи №23 під керівництвом Т. Стефанишин

на сцені всі учасники святкового камерного концерту
вокально-інструментальної музики


Приємного резонансу в концерті додала лауреатка всеукраїнських конкурсів, піаністка Олена Болотна. У її виконанні прозвучали твори Ф. Ліста «Кампанела», «Грезы любви», Ф. Шопена «Вальс Aes-dur», Римського-Корсакова «Політ джмеля», які зривали овації концертної зали. Приємною новиною для адміністрації «Уваровського дому» стало те, що Олена Болотна погодилася дати сольний фортепіанний концерт, який відбудеться у лютому. Тож, шановні поціновувачі високого мистецтва, слідкуйте за нашими афішами.
А ще у концертній програмі звучали класичні твори у виконанні скрипальки Наталії Коптєнкової та дві джазових п’єси у виконанні баяніста Максима Грузинського.

Вела концертну програму художній керівник ЦК «Уваровський дім» І. Каленчук, яка впродовж всього часу підготовлювала слухачів до наступного номеру, що додало концерту особливого святкового настрою і надало можливості аудиторії пережити сам дух Різдва – це народження Спасителя світу Ісуса Христа.
Дякуємо всім учасникам концерту, організаторам, що доклали зусиль, щоби цей захід відбувся, а також всім, хто не залишився байдужим до відкриття ворзельських Різвяно-Новорічних свят і були разом з громадою у цей день!
1,5 -0,5

О.Г. Соколенко 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.