» » Акція «Майстерня Святого Миколая» в м. Буча

Акція «Майстерня Святого Миколая» в м. Буча

В понеділок, в рідний край
Завітає Миколай,
Принесе в своїй торбинці
Для усіх дітей гостинці...В Україні день Святого Миколая здавна був значним і веселим святом. Діти вірять у Святого Миколая, але чекають не лише на подарунки. Цей день означає певне підбиття підсумків у навчальних здобутках, а також дитячий іспит совісті напередодні Різдва, підсумок добрих справ.

У переддень свята Миколая в м. Буча відбулась акція «Майстерня Святого Миколая».

Метою акції був розвиток почуття милосердя, доброзичливості, виховання моральних та духовних цінностей дітей та учнівської молоді, а також розвиток творчих здібностей та організація змістовного дозвілля дітей соціально незахищених категорій.
Недарма Святитель приходить до господи не один, йому допомагають, тому організаторами акції стали педагоги та вихованці Бучанського центру позашкільної роботи. Учасниками були діти Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов.

Спочатку були налагодженні контакти зі школою – інтернатом. Провели анкетування з метою виявлення інтересів дітей. І вже потім організували роботу творчих майстерень Святого Миколая за інтересами.

Одні з найкращих педагогів Бучанського центру позашкільної роботи виявили бажання провести майстер-класи для вихованців школи-інтернату. Готувалися заздалегідь, і в цьому їм допомагали вихованці гуртків БЦПР.
Радість огортала дитячі душі, коли вони майстрували паперового ангела на занятті у Фурлета Анатолія Борисовича, керівника зразкової художньої студії «АРТ», члена Національної спілки художників України. Із завзяттям вирізали, клеїли та прикріплювали деталі фігурки, яку потім забрали з собою.
Валентина Юхимівна Тиха, керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва, познайомила дітей з мистецтвом скручування довгих та вузьких смужок паперу - квілінгом. Орнаменти, зроблені з маленьких паперових «баранців», результат кропіткої, майже ювелірної роботи. І діти з захопленням скручували папірці, хоч не всім це і вдавалося.

Корольова Ірина Броніславівна, керівник гуртка «Флористика та дизайн», зі своїми гуртківцями допомагала вихованцям інтернату скласти новорічну композицію з ялинкових прикрас, свічок та штучних рослин. Діти вкладали в роботу все своє вміння та фантазію. Новорічна композиція створить неповторний настрій казкового свята і буде прикрасою в кімнатах дітей.
Шевчук Олеся Ігорівна, керівник гуртка «Живопис та графіка», малювала з дітьми листівку бажань Святому Миколаю. «Послухайте своє серце, подумайте, чого ви хочете найбільше? Я думаю, що всі ваші бажання святий Миколай здійснить із великою радістю», – зверталася до дітей Олеся Ігорівна. І діти старанно малювали і писали свої найпотаємніші побажання.

Після закінчення роботи творчих майстерень керівники гуртків разом зі своїми підопічними провели виставку дитячих робіт до дня Святого Миколая.
Загалом у заході взяли участь близько 30 дітей-вихованців Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов.

У цей день дорослі були посланцями Святого Миколая, і діти були в захваті від цього спілкування та з нетерпінням чекають новорічних та різдвяних свят.

Враховуючи побажання учасників майстер-класів, сподіваємося, що подібні акції стануть традиційними.
Фото Ірини Луценко
6 -4

Бучанський центр позашкільної роботи 
Коментарів: 0
Додати коментар