» » Як бучанські Діди Морози мандрували містом

Як бучанські Діди Морози мандрували містом

Хто вийшов 19 грудня на вулиці міста і побачив десяток Дідів Морозів і Снігуроньок – нехай не дивується: з ним усе гаразд. Справа в тому, що в місті започатковано гарну традицію – святкову ходу головних передвісників Нового Року.

Вже другий рік поспіль довгобороді дідусі зі своїми внученьками збираються у штаб-квартирі – Бучанській міській раді. А звідти, в супроводі казкових героїв, вирушають у довгу мандрівку містом. Так було і цього разу. Хіба що оленів і саней не вистачало. Але доки немає снігу, ті – у законній відпустці.

Тому дружньою шеренгою, з посохами в руках, наші Дідусі Морози крокували вулицями Бучі. Вони зичили жителям доброго здоров’я та процвітання, а малечу пригощали цукерочками. Трошки приголомшені від несподіванки бучанці – вже навздогін махали «делегації» і дякували за добрі віншування. Та найбільше раділа дітвора, яка тільки могла мріяти про таку кількість «чарівників». Для них ця подія означала справжній прихід зими і наближення свят, а отже – веселощів, подарунків і канікул.
Не забули Дідусі Морози зайти на гостину до трудових колективів міста. Поводили хороводи і побажали всього найкращого в Управлінні праці та соціального захисту, у педіатричному відділенні Бучанської поліклініки, відділі освіти, комунальному підприємстві «БУЖКГ» та Пенсійному фонді. Тож, добрячи находившись і попрацювавши, Дідусі і Снігурки поспішили на Київську площу. Там на них з нетерпінням чекали сотні маленьких (і дорослих) бучанців.


Раз, два три, ялиночка світи!

На головній площі міста веселощі набирали обертів. Усі готувалися до приємної події – відкриття міської ялиночки.
А передували цьому дійству всілякі конкурси та розваги, безпрограшна лотерея від Товариства Червоного Хреста та хороводи навколо зеленої красуні. Дітлахів розважала ціла команда казкових героїв на чолі з бучанським Дідом Морозом. До речі, у старенького тепер буде своя світлиця на Київській площі: гарненький дерев’яний будиночок, в якому дідусь спілкуватиметься з дітьми.

Тож, набігавшись і вдосталь пострибавши, діти гуртом почали закликати: «Раз, два три, ялиночка світи!» І деревце запалало яскравими вогниками і різнокольоровими гірляндами. До речі, у цьому році ялинка стала ще красивішою: більш «пухнастою», на ній з’явилися нові прикраси. Та головне, що ця красуня впродовж місяця створюватиме жителям та гостям нашого міста гарний, святковий настрій!

Фото на згадку:

фото автора
14,5 -9,5

Людмила Гладська 
газета: "Бучанські новини"
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.