» » «Тато, мама і я – спортивна сім’я»

«Тато, мама і я – спортивна сім’я»

Усі ми знаємо, що немає у людині більшої цінності, ніж здоров’я. З давніх-давен відоме гасло: «Твоє здоров’я – в твоїх руках». Слово «здоров’я» супроводжує дитину з часу її народження. Ще навіть не знаючи, що воно означає, будь-який малюк скаже: «Я здоровий, якщо не хворію».
Одним із завдань нашого дошкільного закладу є забезпчення кваліфікованої турботи про зміцнення і збереження фізичного здоров’я дітей. Тому традиційно, щомісяця проводяться «Дні здоров’я». Під час яких діти не лише вправляються в основних рухах, вони розвивають в собі моральні якості.


Організовуючи роботу з виховання позитивного ставлення до здорового способу життя у дітей, активно залучаємо батьків вихованців.
30 листопада 2011 року у ДНЗ №5 «Капітошка» відбулося родинне спортивне свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я». Участь приймали вихованці старших груп та їх батьки (сім’я Конюка Філіпа, Сидорчук Кіри, Ситник Олександри, Дзиговської Альони, Чєкунова Олексія). Святкова, дружня атмосфера була створена командами. Усі старання учасників змагань були оцінені журі: методист ММК відділу освіти Бучанської міської ради Опеньок Л. К., завідувач ДНЗ №5 «Капітошка» Ященко А. В., вихователь-методист міського методичного кабінету Гура О. М., старша медична сестра Сотніченко О.В.
Перемогла дружба!
За участь у спортивних змаганнях сім’ї вихованців були відзначені грамотами дошкільного закладу.
В нашому садочку справді сформувався колектив дружньої родини!
Ю. Рожик, інструктор з фізичного виховання ДНЗ №5 «Капітошка» 
газета: «Бучанські новини» №49 від 16 грудня 2011року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.