» » » Ірпінська ОДПІ презентувала мультфільм "Місто мрії"

Ірпінська ОДПІ презентувала мультфільм "Місто мрії"

Днями у школах, дитсадках та кінотеатрі „Перун” Ірпінські податківці презентували дітлахам мультфільм „Місто мрії” про важливість сплати податків.

Про історію створення мультфільму розповідала завідувач сектору масово - роз’яснювальної роботи та звернень громадян Ірпінської ОДПІ Ірина Саєнко. За ії словами, автором ідеї цього мультфільму став Голова Державної податкової служби України Олександр Клименко , автором сценарію – білоруська письменниці Людмила Богданова. Участь у створенні анімації взяла велика команда художників з усієї України. Мультфільм озвучений 3 мовами – російською, українською та англійською.


Діти виявили неабияку зацікавленість податковою тематикою зі стрічок кінематографу, - адже подивившись змістовний фільм, школярі зробили свідомий висновок: кожний з них добровільно сплачуватиме податки ,бо так треба в нашій державі. І найкраще те, що кожен учень це буде розуміти ще з дитинства.

Основною метою мультфільму „Місто мрії” є виховання високого рівня податкової культури серед підростаючого покоління. Ірпінські податківці висловили сподівання, що після перегляду цього мультфільму кожен з школярів зрозуміє, наскільки важливими як для кожного з українців, так і держави в цілому є необхідність сплати податків, чим наповнюватиметься казна нашої держави.

Реалізація такого проекту – ще один крок у роботі податківців з виховання майбутнього сумлінного платника податків та підвищення престижу податкової служби. До сподівань податківців долучились школярі і студенти району в ролі волонтерів: тільки разом, усвідомивши значення податків для розвитку свого краю, ми зможемо зробити наше місто - містом нашої мрії.

Противитись мультфільм "Місто мрії":З анімаційним податковим інспектором Сан Саничем Лелекою відтепер може познайомитись кожний.
Повнометражна версія мультиплікаційного фільму „Місто Мрії” про важливість сплати податків - не тільки яскравий і переконливий, але й безпечний для дітей твір, оскільки в ньому використана класична мальована анімація. За допомогою гри герої «Міста мрій» потрапляють у казкову місцевість, де і відбуваються головні пригоди фільму. Податківці сподіваються, його перегляд допоможе дітям зрозуміти важливість сплати податків та підвищить престиж податкової служби. Знайомтесь з мультиплікаційним фільмом «Місто Мрії» в мережі Інтернет на www.sta.gov.ua та www.youtube.com.
0 0

Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Ірпінської ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар