» » » Дитяча мандрівка по святих місцях

Дитяча мандрівка по святих місцях

У суботу, 29 жовтня, вихованці Недільної школи, яка працює при храмі ікони Божої Матері «Почаївська», здійснили цікаву мандрівку по святих місцях.
11 дітлахів супроводжували настоятель храму отець Михайло, викладачі Недільної школи та батьки. Діти відвідали Фролівський монастир, Введенський монастир, Китаєву пустель, Покровський монастир, Феофанію, Кирилівську церкву, Михайлівський собор. Поїздка вийшла дуже цікава і пізнавальна. Діти дізнались багато нового, побували в печерах Китаєвої пустелі, побачили нерукотворний відбиток на склі ікони Божої Матері «Призри на смирення» в Введенському монастирі.

Враження від захоплюючої подорожі в усіх залишилися світлі і радісні. Особливо всім запам’ятався древній чернечий скит, іменований Китаївська пустинь. Потрапляючи туди, ловиш себе на думці, що опинився в іншому вимірі. Час в Китаєво тече непомітно. І хоча поруч, за Китай-горою, проходить галаслива магістраль, в околицях монастиря звучить спів птахів, шумить листя на деревах і скриплять старі, сухі гілки. У дзеркальній поверхні п’яти озер відображаються плакучі верби, блакитне небо і оточені віковими соснами купола Свято-Троїцького храму.Тож, не тільки для дітей, а й для дорослих поїздка виявилася дуже пізнавальною, сповненою духовною силою. Тому діти переконані, що ще неодмінно повернуться до цих святих місць. Тим паче, що в нашій Недільній школі такі паломницькі подорожі проходять регулярно.
газета: «Бучанські новини» №44 від 11 листопада 2001 року
Почаївська
Коментарів: 0
Додати коментар