» » Розклад занять гуртків для дітей у Бучі

Розклад занять гуртків для дітей у Бучі

РОЗКЛАД
занять гуртків Бучанського центру позашкільної роботи
на І семестр 2011- 2012 н.р.

№ 3/пГуртокКерівникМісце проведення
1Туристсько-краєзнавчийКуцевалов А.В.Гімназія
2КраєзнавчийКлименко С.В.ЗОШ № 3
БЦПР
3"Хочу все знати!"Луценко І.В.ЗОШ №1
4Живопис і графікаШевчук О.І.ЗОШ № 2
ЗОШ № 3
5ВишиванкаФедірко С.С.ЗОШ № 3
ЗОШ № 4
6Художня студія "АРТ"Фурлет О.М.ЗОШ № 4
7ХореографічнийОльшевська Л.В.ЗОШ № 2
8ФольклорнийДворецька В.П.ЗОШ № 2
ЗОШ № 3
9Стиль та візажСлупська О.А.ЗОШ № 4
10Юний біологКовалик Л.І.ЗОШ № 4
11ХореографічнийЧернушич С.В.Гімназія
ЗОШ№1
12Декоративно-вжиткове мистецтваТиха В.Ю.Гімназія
13Декоративно-вжиткове мистецтваЩербина Н.ІГімназія
14ТеатральнийХуторян Л.Б.Гімназія
15Вокальний гуртокАндруша Н.І.Гімназія
16СамоврядуванняМохненко О.В.ЗОШ № 1
17ХореографічнийЛяшук К.П.ЗОШ № 3
18Військово-патріотичнийЧернобай Ю.В.ЗОШ № 3
19Музейна справа "Пам'ять"Чистякова Т.В.ЗОШ № 3
20ТеатральнийМихайленко Т.А.ЗОШ № 3
21Спортивний туризмКарабут О.М.ЗОШ № 4
22Початкове технічне моделюванняНовак Я.М.ЗОШ № 2
23Декоративно-ужиткове мистецтваЮрченко О.Б.ЗОШ № 4
24Художня студія "АРТ"Фурлет А.Б.ЗОШ № 4
25Спортивно-оздоровчийПетренко І.В."Колосок"



Бучанська спеціалізована ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.


№ 3/пГуртокКерівникЧас проведення
1Гурток народного танцю "Дивоцвіт"Наконечна
Раїса Валеріївна
Вівторок
Субота
2Гуртки декоративно - ужиткового
мистецтва "Рушничок"
Берещук
Тамара Петрівна
Понеділок - 14.00
Вівторок - 17:00
3Гурток декоративно - ужиткового
мистецтва "Суцвіття"
Кравченко
Валентина Олексіївна
Вівторок - 13:00
Четвер - 16:00
4Театральний гурток
Пересмішник"
Гурбич
Юлія Володимирівна
Четвер
Субота
5Гурток вокального співуАндрухович
Лариса Миколаївна
Понеділок 14:30-19:00
Четвер 14:30-19:00 (7-11 класи)
6Гурток вокального співуУсенко
Олена Михайлівна
Понеділок 12.30-15.30
Вівторок 13.30-16.30
7Гурток духовного та
народного хорового співу
Давиденко
Ірина Анатоліївна
Субота - 14:00-17:00
Неділям - 10.00-13.00
Середа - 14.00-17.00
8Клуб "Підліток"Сімороз
Оксана Вікторівна
Середа 15.30-17.30
П'ятниця 15.00-18.00
9Гурток образотворчого
мистецтва і "Палітра"
Хоменко
Ігор Сергійович
Вівторок
Четвер
П'ятниця
10БаскетболРожикРуслан ОлександровичПонеділок - 15:00 -17.00
Четвер - 12.30-13.00; 15:30-17:00
11Секція загальної
фізичної підготовки
Ковальський
Володимир Володимирович
Вівторок - 15.00-17.00 (Баскетбол)
Середа - 15.00-17.00 (Баскетбол)
П'ятниця -14.30-16.30 (Футбол 4-5 класи)
12Гурток фітнесуСеверова
Наталія Анатоліївна
Понеділок
Середа
П'ятниця
13Гурток науково - дослідницької
роботи 3 історії
Мельник
Петро Михайлович
- - -
14Сучасні танціКостецький СергійПонеділок, четверт-15.30-17.00
15Бальні танці- - - Сеpеда, п 'ятниця - 14.30-15.30; 16.00-17.30
список детских секций гуртки в школах позаурочні заняття
  0
 QR-код адреса статьи
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.