» » З початку року на Південно-Західній залізниці сталося 25 випадків вандалізму

З початку року на Південно-Західній залізниці сталося 25 випадків вандалізму

Останнім часом на Південно-Західній магістралі почастішали випадки вандалізму. Після виконання рейсів состави електропоїздів повертаються в депо з пошкодженням скла у віконних блоках, дверях салону вагонів та тамбурів. На маршруті Тетерів – Київ було зафіксовано розфарбування вагонів графіті, спроби підпалу кузовного обладнання, пошкодження сидінь тощо.

З початку поточного року зафіксовано 25 таких випадків пошкодження майна залізниці, загальна сума яких склала понад 74 тис. грн..
Пошкодження майна рухомого складу залізниці – це навмисне втручання в роботу залізничного транспорту та порушення безпеки пасажирських перевезень, що тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Органами правопорядку за направленими залізницею матеріалами порушено 2 кримінальні справи.
Випадки пошкодження рухомого складу по-перше, спричиняють значних економічних збитків для бюджету залізниці, оскільки вимагають відчеплення вагонів зі складу поїзда. Тим самим збільшується кількість 6 – 8 вагонних електропоїздів в експлуатації. Крім того, вимагають проведення відновлення пошкоджень вагонів.

Піклуючись про безпеку та комфорт пасажирів, для оновлення рухомого складу від пошкоджень залізницею витрачаються чималі кошти. Тож надалі, при несприятливій ситуації, яку породжують хуліганські вчинки від окремих осіб, Південно-Західна магістраль буде змушена розглянути питання про відміну останніх рейсів курсування електропоїздів.
9 -6

ДТГО "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ", www.swrailway.gov.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.