» » Результати опитування на сайті

Результати опитування на сайті

У наше прогресивне, бурхливе і хворе століття проблема наркоманії набирає загрозливих обертів. На жаль, прямо чи опосередковано вона стосується кожного. І навіть якщо в найближчому оточені немає залежних людей, завжди існує загроза, яку несуть такі громадяни. Це – і недбало викинутий шприц, і агресивна поведінка, і крадіжки з метою знайти гроші на чергову «дозу». «Загублений» генофонд і народження хворих дітей – окрема тема для розмови. Як і роздуми, чому стають наркоманами...

Але все-таки цікаво було дослідити думку бучанців, їхнє відношення до залежних від наркотиків співгромадян. Співчувають вони їм, ненавидять, чи ставляться байдуже?

З цією метою і було проведене опитування на нашому сайті, яке тривало два місяця. Перед респондентами поставили лише два запитання, без «золотої середини». Тому і відповідь була чеснішою і, мабуть, категоричнішою.
У голосуванні взяли участь 705 користувача сайту. У результаті, переважна більшість 551 чоловіки (78%) відповіла, що вважає наркомана хворою людиною. Разом із тим 154 (21%) опитаних переконанні: наркоман – це злочинець.

Це невеличке опитування було зроблене здебільшого для особистого роздуму.
Тема наркоманії досить поширена в нашому суспільстві, і про що свідчить наше дослідження – вирішувати кожному..
Українці - толерантна нація.
13 -8

Андрій 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.