» » "Санчін" з новими чемпіонами України

"Санчін" з новими чемпіонами України

24-го вересня, саме на День міста, «наші» каратисти (25 учасників від клубу) мірялися силами з однолітками на першості столиці з Кіокушинкай Тезуку Груп.
Не всім поєдинки далися вдало, та кожен з учасників набув нового досвіду, нових завдань для подальшої роботи. Наприклад, Вові Кушнірьову з надлегкою вагою довелося працявати з однолітками важчими від себе більш, ніж на 5-ть кілограм, бо таких надлегких бійців цього разу на змаганнях не було. Батьки та інструктор вирішили, що юний спортсмен зможе впоратися з таким завданням. І маленький вправний герой посів 3-є місце. Кращими у своїх вікових групах стали Ігор Савчук, Вова Гурджидзе, Олександра Горбик, Павло Буяло. Призерами змагань стали Іван Лут, Павло Мандалина, Саша Кудлай, Даня Стариченко, Лавр Скляр.

Саме на таких змаганнях, недалеко від дому, проходять бойове хрещення нові учні. А вже бувалі бійці часто отримують «технічні» сюрпризи від «знайомих» противників… і програють. Та без цих поразок не сформувати майбутнього чемпіона.

Ще не встигли повернутися додому учасники столичних змагань, як того ж таки вечора інструктори відрядили міні команду с/к «Санчін» на інші змагання - «І-й етап Кубку України», що відбулися 25 вересня в місті Очакові. Для юніорів – це відбірковий тур на дитячий чемпіонат світу і можливість потрапити до збірної України.

Діана Кухар

Анастасія Ейсмунт

кулаки Санчіна

І. Савчук

наша збірна

В. Кушнарьов (праворуч)


Як завжди наші дівчата були найкращими. І знову, вже вкотре Аня Бабич (ЗОШ № 1, м.Буча) та Анастасія Ейсмунт (студентка, смт. Гостомель) стали чемпіонками.
Нелегкими були поєдинки і в малечі, хоч і удари там «несправжні» та боролися вперто. Діана Кухар (ЗОШ № 12, м. Ірпінь) боролася в двох вагових категоріях. І в обох стала призеркою, посівши друге місце. Мама плакала після кожного поєдинку. Не знали кого підтримувати: спортсменку чи «групу підтримки» в маминій особі. Додому повезли два кубки, дві медалі і два синяки. Біль минеться, а наполегливість, віра в свої сили, самоствердження – допоможуть йти життєвим шляхом.

Маленька тендітна бучаночка - Таня Хоменко - також мріє бути знаменитою спортсменкою. Це її перший «Кубок України», та, пройшовши важкі поєдинки, їй вдалося посісти третє місце.


Перемоги спортклубу «Санчін» (Ірпінь, Буча, Гостомель, керівник Ірина Петренко), спортклубу «Комета» (м.Вишгород, керівник Олександр Чертков), команди з м. Бровари, керівник Олександр Горбик - зарахували до командного заліку по Київській області. І Київщина в І-у етапі Кубку України посіла 2-ге командне місце.
спеціально для www.bucha.com.ua 
САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.