» » Працівники ДАІ провели зі школярами урок-гру

Працівники ДАІ провели зі школярами урок-гру

З початком нового навчального року Державтоінспекція посилила роз’яснювальну роботу з дітьми щодо безпеки дорожнього руху. З цією метою працівники ДАІ по обслуговуванню Ірпінського регіону та міста Бучі вкотре відвідали Бучанську спеціалізовану школу-інтернат та дитячий садочок "Капітошка". Для учнів молодших класів вони організували відкритий урок і у формі гри пояснили необхідні правила. Малеча жваво реагувала на всі запитання та уважно слухала, що їм кажуть дорослі у міліцейській формі.

Навчання через гру – найефективніший спосіб донесення потрібних знань. Тому інспектори максимально використали цю методику на користь школярам.
На відтвореному перехресті вони вчилися правильно визначати «мову» знаків, переходити дорогу, їздити на транспортних засобах.
Мета цього заходу – дати учням зрозуміти, що правила дорожнього руху є правилами життя. Діти залишилися задоволеними побаченим, весело провели час і дізналися для себе багато нового.

Після школи, працівники Державтоінспекції провели аналогічний урок-гру і в бучанському дошкільному навчальному закладі «Капітошка».
За словами начальника ДАІ по обслуговуванню Ірпінського регіону та міста Бучі Олександра Куделі, вони такі заходи проводять регулярно. Адже у ранньому віці набагато легше донести до людини правила поведінки на вулично-шляховій мережі. І коли діти виростуть, то з’явиться набагато більше шансів, що вони стануть законослухняними громадянами своєї країни.

4,5 -2,5

Людмила Гладська 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.