» » У Бучі почалися «зіркові танці»

У Бучі почалися «зіркові танці»

17 вересня у Бучі розпочався перший Всеукраїнський фестиваль хореографічних колективів «Зірки танцю».

Випробувати себе серед широкої аудиторії глядачів та отримати оцінку професійної суддівської команди, до міста приїхало близько двох тисяч учасників. Усі вони – діти, підлітки, дорослі, поставили за мету показати свої найкращі хореографічні номери. А також – вразити глядачів «чистою» технікою та цікавими сценічними задумами.

Відкрила свято танцю заступник Бучанського міського голови Лариса Матюшенко разом із співорганізаторами, хореографами та самими танцюристами.

Спеціальний гість фестивалю юна співачка Kristall (представлятиме Україну на "Дитячому Євробаченні 2011") подарували всім декілька своїх вокальних композицій та побажала конкурсантам успіхів.
Щож, а далі були танці… Багато різних за стилем, жанром і наповненням номерів.

Оцінювало старання учасників зіркове жюрі. Серед сурових суддів були відомий хореограф Сергій Костецький (учасник проекту «Танці з зірками» в парі з Лілією Подкопаєвою), президент Української ради бальних танців Олексій Літвінов (член журі телешоу «Танцюють всі»), президент Спілки громадських організацій спортивного танцю України Ігор Машин та інші.

Перший конкурсний день поділили на дві частини: виступи ювеналів (12 років і молодше) та юніорів (13-15 років).
На конкурсі були представлені спортивні клуби та ансамблі міста Києва, Бучі (представляли колективи «ВА-Данс», «Оксамит», «Фантазія», «Кристал»), Сміли, Чернігова, Єнакієве. Всі вони зустрілися у багатогодинному дійстві вишуканих рухів і запальних мелодій. Латиноамериканські, європейські, сучасні та естрадні танці були цікаво та оригінально виконані юними талантами. Хоча, об’єктивно, деякі колективи не дотягували до «зіркового» рівня, а дехто цілком заслуговував на високі нагороди. Власне, це відзначили і журі фестивалю. За словами хореографа Сергія Костецького, рівень учасників «першого відділення» був трошки нижчим середнього. Але в цьому немає нічого страшного, бо не все дається відразу. Головне, що започатковано прекрасний фестиваль, який має значну перспективу. І якщо організатори продовжать розпочату справу, то у цього свята є величезна перспектива. Що ж до маленьких танцюристів, то відомий суддя побажав їм побільше наполегливості і різноманітності у танцювальних «па».


Разом із тим, юніори показали вже зовсім інші танці – більш професійні, технічніші та яскраві. Все-таки на їхній рівень розвитку вплинули і досвід змагань, і роки тренувань. Тож, це дійсно було красиве і захоплююче шоу.

Попри високу конкуренцію, добре показали себе і бучанці. Зокрема, серед ювеналів перше місце у сольному виступі отримала учасниця колективу «Оксамит» (танок «Поклик серця»), а у номінації «народні танці» – гурт «Фантазія» (танок «Кантрі»). Крім того, наша «Фантазія» перемогла і у категорії юніорів, посівши перше місце з танком «Полька».

гурт «Фантазія» (м. Буча)


У якості нагороди на конкурсантів чекали грамоти, медалі та кубки.

А 18 вересня фестиваль продовжиться конкурсною програмою серед дорослих. Це буде цікаве і незабутнє шоу! Після його закінчення, о 20.00 годині, організатори обіцяють гала-концерт із визначенням володаря гран-прі, нагородженням та святковим феєрверком.

Тож, не пропустіть нагоди стати безпосередніми свідками справжнього танцювального свята – фестивалю, який народився саме в нашому місті! Підтримайте конкурсантів своїми оплесками та теплими побажаннями!

Невеличкий фотозвіт в фотогалереї>>
Людмила Гладська, спеціально для www.bucha.com.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.