» » » Ірпінські податківці відзначили кращих підприємців міста

Ірпінські податківці відзначили кращих підприємців міста

5 вересня 2011 року з нагоди Дня підприємця податківці Ірпінської ОДПІ поздоровили підприємців, відзначили їх високий професіоналізм, податкову культуру, акцентували увагу на стабільних партнерських відносинах податківців з платниками податків м. Ірпеня.

Під час заходу, в.о.начальника Ірпінської ОДПІ Л.В.Ступак, виступаючи перед підприємцями та представниками місцевих засобів інформації, подякувала усім сумлінним підприємцям за своєчасне надходження коштів до державного і місцевого бюджетів, вирішення соціальних питань регіону, вклад у зростання економіки регіону. Вона зауважила, що підприємництво наразі залишається важливим економічним і соціальним фактором суспільного життя. Підприємці створюють робочі місця, залучають інвестиції для реалізації перспективних бізнес-проектів, забезпечують стабільне надходження платежів до бюджетів, і, водночас, доводять власним прикладом можливість становлення і самореалізації людини в складному сьогоденні. Так, до Зведеного бюджету в поточному році зібрано 170,4 млн. грн, а до Місцевого бюджету - 90,9 млн. грн., при цьому до місцевого бюджету зібрано на 3,7 млн. грн. більше ніж у відповідному періоді минулого року.

Від імені всіх податківців Л.В.Ступак побажала представникам бізнесових структур святкового настрою, доброго здоров’я, благополуччя, розвитку бізнесу і впевненості у майбутньому.
Сектор масово-роз”яснювальної роботи та звернень громадян Ірпінської ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар