» » До Бучі приїдуть «Зірки танцю»

До Бучі приїдуть «Зірки танцю»

Хоча кінець серпня в культурному житті Бучі видався досить спекотним (приймали Міжнародний турнір з футболу, святкували День Незалежності України в Броварах і в місті), проте вересень буде не менш насиченим на різноманітні цікаві події.
За тиждень до святкування Дня міста, у Бучі пройде масштабний Всеукраїнський фестиваль «Зірки танцю».

Подія відбуватиметься 17-18 вересня за сприяння Київської обласної державної адміністрації та підтримки Бучанської міської ради.
Детальніше про цей захід ми запросили розповісти заступника Бучанського міського голови з соціально-гуманітарних питань Ларису Матюшенко.

За її словами, організаторами цього великого свята стали Бучанська міська рада, Спілка громадських організацій спортивного танцю України, товариство «Медіалан» і танцювально-спортивний клуб «Чемпіон». Відповідно й поділені обов’язки – хтось займається організацією безпосередньо танцювальних конкурсів, хтось оформлятиме сцену. У даному випадку Буча приймає і розміщує гостей, робить їх перебування у нашому місті комфортним і затишним. Зокрема, було замовлено місця у таборах відпочинку, санаторіях для проживання колективів. Визначено чотири об’єкти, які в цілому зможуть прийняти 700 танцюристів. Це – бучанські табори «Променистий», «Джерело» та ворзельські санаторії «Перемога» та «Україна».

Буча – гарне й затишне місто, зручне та комфортне в усіх значеннях. Крім того, все базується на людських відносинах. Тому почувши про гарну репутацію Бучі, її перспективність, організатори вирішили проводити свято саме в нас.

А для міста – це черговий привід вкотре стати відомим і бути «на слуху» всієї України.
Тим більше, боятися нам нічого, бо маємо чималий досвід прийому високих посадовців, проведення різних фестивалів, зокрема таких, як пісенне свято «Прем’єра пісні».
Передбачається, що у фестивалі братимуть участь колективи з усієї України. Згідно положення, це можуть бути танцюристи закладів культури, спортивних шкіл, навчальних закладів будь-якого рівня акредитації.

Але на даному етапі підготовки, тільки-но приймаються заявки на участь, тому про точну кількість і географію учасників говорити зарано. Відомо, що до нашого міста приїде дуже велика компанія, яку ми зі свого боку радо приймемо. Цілком можливо, що від Бучі також виступатиме якийсь хореографічний колектив.

Програмою заходу передбачається два конкурсних дні. Так, у суботу, 17 вересня, на Київській площі з 13.00 до 22.00 години проходитиме відбірковий тур фестивалю по всім видам хореографії. У неділю, з 10.00 до 16.00 – продовження відбіркового туру, а завершиться це незвичне для нас дійство пізно ввечері. Саме тоді відбудеться гала-концерт переможців фестивалю і виступ популярних артистів України.

Учасників свята оцінюватиме компетентне журі, яке і буде проводити відбір.
Конкурсанти змагатимуться між собою у таких танцювальних направленнях, як народний танок, бальний танок, естрадний танок, сучасна хореографія, данс-шоу, степ, фламенко.
Досить демократичним є і вік учасників. До конкурсу допускаються діти (8 років і молодші), ювенали (12 років і молодші), юніори (15 років і молодші), дорослі (16 років і старші).
Крім того, кожен колектив може представити на конкурсну частину фестивалю до трьох композицій по кожному направленню. Допускається й участь представників одного й того ж колективу у різних номінаціях.

Наразі творчий процес триває. До часу «Х» залишається ще два тижні, тому будуть проводитися засідання організаторів, де остаточно визначиться план дій.
Тому більш детальну інформацію про перебіг підготовки до проведення фестивалю та зміни у роботі організаційного комітету ми повідомлятимемо читачів на шпальтах нашої газети.

17, 18, 19 вересня 2011 року в місті Бучі відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Зірки танцю».
До участі запрошуються танцювальні колективи та солісти закладів культури, навчальних закладів, спортивні школи. Вік учасників – необмежений.
Танцювальні напрями: народний танок, бальний танок, естрадний танок, сучасна хореографія, данс-шоу, степ, фламенко.
Місце проведення: місто Буча, Київська площа.
Людмила Гладська 
газета: "Бучанські новини" №34 від 2 вересня 2011р
Коментарів: 0
Додати коментар