» » » Міні-семінар-практикум на тему "Як розпочати свій бізнес"

Міні-семінар-практикум на тему "Як розпочати свій бізнес"

Сучасна політика податкової служби України і Ірпінської ОДПІ зокрема направлена на запровадження партнерських стосунків між платниками податків та податківцями, в основі якої лежить компроміс між інтересами платників податків і держави в особі податкового відомства.

Пріоритетними напрямами цієї роботи є: формування податкової культури населення, у тому числі платників податків; інформування платників податків щодо податкового законодавства; надання роз’яснень порядку його застосування; організація навчання платників податків з питань застосування податкового законодавства. Одним із важливих напрямів роботи Ірпінської ОДПІ є проведення міні-семінарів-практикумів з платниками податків, які тільки починають свій бізнес.

Участь у семінарі взяли: заступник начальника Ірпінської ОДПІ - начальник управління оподаткування фізичних осіб Л.В. Ступак, директор Ірпінського міського центра зайнятості Г.А. Нечипоренко, начальник відділу державних реєстраторів та адміністраторів Ірпінської міської Ради С.Г. Бархоленко, завідувач сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян І.Е. Саєнко.

Відкрила семінар заступник начальника інспекції – начальник управління оподаткування фізичних осіб Ірпінської ОДПІ Л.В. Ступак Під час свого виступу вона зазначила: "Податкова служба сьогодні повинна стати важливим фактором розвитку й стимулювання усіх форм підприємницької діяльності та створення передумов для фінансової стабільності держави через забезпечення сталих і достатніх надходжень до бюджету". Неабияку роль у цьому відіграло прийняття Податкового кодексу України. Як вважає заступник начальника Л.В. Ступак, даний документ спрямовано на зменшення податкового навантаження на платників податків, детінізацію економіки, посилення уваги податкових органів до платників, що мінімізують сплату податків до бюджету або взагалі ухиляються від їх сплати. Звертаючись до присутніх Л.В. Ступак зауважила, що сплата податків починається з реєстрації платниками податків, а знання вимог Податкового кодексу України допоможе збільшити фінансові результати власної діяльності і обсяг платежів до бюджету. Вона підкреслила, що податковий клімат в Україні став м’якшим, ніж у багатьох європейський країнах, за рахунок послаблення навантаження на суб’єктів господарювання.

Продовжуючи захід директор Ірпінського міського центру зайнятості Г.А. Нечипоренко розповіла присутнім про програму розвитку Ірпінського регіону та про підтримку підприємництва.
Значну увагу під час міні-семінару-практикуму було приділено питанню негативних наслідків виплати заробітної плати „у конвертах” та не оформлення працівників за трудовими договорами згідно Закону „Про працю”.

Присутня на семінарі завідувач сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян І.Е. Саєнко розповсюдила серед присутніх власну друковану продукцію, розповіла про порядок розгляду звернень та проведення особистих прийомів громадян в органах державної податкової служби України. Відповідаючи на запитання присутніх, зауважила, що найактуальнішу інформацію з питань податкового законодавства платники податків можуть отримати на сторінках журналу “Вісник податкової служби України” та звернутися до Інформаційно-довідкового департаменту ДПС за телефоном: 8-800-501-00-70 та отримати консультацію з питань оподаткування.

Слід підкреслити, що і громадяни, і співробітники Ірпінської ОДПІ та органи місцевої влади погодилися, що проведення таких тематичних заходів є вкрай важливим для кожного з них.
Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Ірпінської ОДПІ 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар