» » Благодійний проект «ШКОЛЯРИК-2011» допоміг дітям зібратись до школи!

Благодійний проект «ШКОЛЯРИК-2011» допоміг дітям зібратись до школи!

На початок навчального року школярі збирають портфелі: укладають нові зошити, пенали, фарби, підручники і щоденники.
Але не у кожної дитини в Приірпінні є можливість придбати найнеобхідніші речі для успішного навчання. Є ті, хто залишився без батьківського піклування, або знаходиться в складних життєвих обставинах. Саме потреби такої категорії дітей не залишають байдужими оточуючих.

Асамблея громадських організацій «Розвиток Приірпіння» вперше напередодні нового навчального року ініціювала щорічний сезонний благодійний проект «Школярик-2011». Мета проекту – допомогти дітям, які знаходяться в складних життєвих обставинах зібратись до школи.
В рамках проекту на протязі тижня було проведено благодійні та розважальні акції, проведено переговори з потенційними спонсорами. Волонтери завітали до міської ради, де запрошували депутатів підтримати проект.


Спільними зусиллями громадян, деяких депутатів, підприємців було зібрано одяг для школярів, 5 сертифікатів на безкоштовні перукарські послуги в перукарні «Стиль», фінанси у сумі 1450 грн., на які було придбано: щоденники, пенали, зошити, ручки та олівці, кольоровий картон та папір, обкладинки для зошитів, пластилін.
В рамках другого етапу проекту було розвезено та передано особисто в руки зібрані шкільні набори (див. фото), і хоча можливо, ми не подарували дітям всього необхідного, але навіть невеликих внесок є дуже важливою підтримкою для них у підготовці до школи.


Дякуємо всім, хто не залишився байдужим до долі дітей та зробив свій внесок у їх майбутнє. Особиста подяка: депутатам Ю.І. Прилипку, А. Кобринцю, В.А. Пешому, директору перукарні «Стиль», громадянам міста. Крім того, маємо відгуки та готовність інших депутатів та підприємців допомогти діткам.
Даний проект стане щорічним, запрошуємо бажаючих до співпраці. Продовження далі…

Для котнтакту: Алєксєєва Євгенія, (097) 154-44-69
e-mail: [email protected]


Довідка про організатора:
Асамблея ГО «Розвиток Приірпіння» включає 7 активних громадських організацій різного спрямування діяльності.
Асамблея ГО «Розвиток Приірпіння» є членом Глобального договору ООН та підтримує у своїй діяльності 10 основних його принципів діяльності.
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
natutenia

OFFline

  • natutenia (4)
  • Місцевий
  • 1 вересня 2011 18:07
дуже прикро, що допомога потрапляє в руки людей які того не потребують.
На фото зображення жінки, що тримає в руках пакет з допомогою для школярика на фоні старої обдертої хати вкритої толлю.
У мене буде запитання: Хто дійсно перевірив потребу даної особи ? Діти пані Інни Н. на даний час у відповідності до рішення Ірпінського міського суду передані під опіку держави(рішення 2007-2008років). А враховуючи відсутність будь яких дій з боку родичів (мами, бабусі) повернути дітей, а їх було троє і дійсно можливо найменшому вже був би час іти до школи діти пройшли процедуру усиновлення. Шкода, що канцтовари отримані п.Інною Н. лежатимуть непотрібним грузом в порожній хаті.

0