» » Лист на сайт: "Так не має бути"

Лист на сайт: "Так не має бути"

Стороння людина, котра мандрує через Бучу, захоплюється сьогоденним станом міста. Неоднорозаво доводилося чути від мешканців Ірпеня і Гостомеля - в Бучі дійсно є "Хазяїн", котрий знає, як працювати. Але, якщо сьогодні, наприклад, завітати у двір новобудови-красеня будинку по вулиці Нове шоссе, 16 - Ви будете неприємно здивовані.
За цією красою сховалося байдуже ставлення керівництва місцевого ЖЕКу до мешканців цього будинку. Навесні, після прийому в експлуатацію сусіднього будинку-близнюка під номером 14, перед ЖЕКом повстало питання закупівлі парку контейнерів для сміття для мешканців цього будинку. Але, чи то коштів забракло, чи вирішили з`економити - і знайшли чудовий вихід - побудували гарний майданчик за 14-м будинком, але контейнери забрали у 16-го. І сказали мешканцям 16-го - носіть сміття за 14-й, або викидайте в будь-який інший контейнер в місті Буча, немає значення. Тим більше прогулятися зайвих 400 метрів - корисно для здоров"я.
Добре придумали. Напевно ця ідея займе перше місце в конкурсі міста "Ідея року", або навіть десятиріччя? А що буде взимку? Кожний мешканець отримає пару лиж, щоб добратися до недосяжного сміттевого майдану? Все це дурня, адже договір, котрий уклав ЖЕК з кожним мешканцем будинку передбачає вивіз сміття з прибудинкової территорії, а не глобально з міста. Тому, деякі мешканці будинку 16, не зрозумівши ЖЕКівського приколу, почали викидати своє сміття прямо в урни, розташовані на прибудинковій территорії. Місцеві ж бродячі пси не можуть нарадітися такій вигадці ЖЕКівців, жваво витягують пакети з урн і шукають собі там поживу (добре видно на фото).

Сьогодні є два шляхи з цієї ситуації - перший - керівництво ЖЕКу зрозуміє свій промах і швидко його поправить. Друге - мешканцям будинку набридне спостерігати свій двір, завалений сміттям і вони заставлять керівництво ЖЕКу зрозуміти безглуздість ситуції.
А вибух вже назріває...
Юрій Житник 
  0
Коментарів: 5
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
kovshun

OFFline

 • kovshun (3)
 • Користувачі
 • 15 серпня 2011 18:41
не одного слова правды !!!
ДОМ 14 ЖЕКОМ НЕ ПРИНЯТ !

0
YuraS

OFFline

 • YuraS (2)
 • Місцевий
 • 17 серпня 2011 14:32
Яка різниця зданий- не зданий??? Але ж смітні баки стоять чомусь біля 14-го будинку, а не біля 16-го!!! А подвір"я 16-го завалене сміттям!!! Чому ЖЕК розташував баки біля будинку, який не зданий? І шановний пане, перед тим як додавати коментарі - навчився б писати правильно! І назвався - хто такий - напевно якийсь "зацікавлений" у сміттевих махінаціях чиновничок з ЖЕКу??? Ні?

Необходимо открыто говорить о том, что среди жителей дома №16 начался сбор подписей и при содействии народного депутата готовиться заявление на имя городского головы города Буча о неправомерных действиях руководства Бучанского ЖЕКа. Идиотизм ситуации, созданной ЖЕКовцами налицо.

0
kovshun

OFFline

 • kovshun (3)
 • Користувачі
 • 17 серпня 2011 16:12
юра не переживай !правильно писать не значит правильно думать !если у тебя в жизни осталась проблема мусорных контейнеров -ты счастливый человек!!!
друг пиши о проблемах а не мусоре !удачи писака !!!

0
Сергей
kovshun, проблема мусора более чем актуальна.
и отнестись к ней надо со всей серьезностью.

YuraS, в статье, конечно, есть правдивые факты, но далеко не все.
Возможно вы не знаете, что ЖЭК планировал разместить мусорные баки на алее между домами и ул. Новое Шоссе,
прямо под окнами жильцов, там, где по плану застройки находятся стоянки для авто и совсем близко с зонами отдыха.
Так вот, чтобы предотвратить этот вопиющий случай, было созвано собрание жильцов по Б.Хмельницкого 6 и Нового Шоссе 16. О собрании оповещалось в расклееных объявлениях на подъездах. На собрании присутствовали и представители ЖЭКа, и представители КГС, и местный депутат. Под нашим давлением было принято решение не ставить мусорные баки на алее. Но оставлять баки возле ТП во дворе 16го дома так же нельзя по нормам.
Поэтому баки перенесли на свободный участок возле дома 14го.
А те, кто выбрасывают мусор в урны, крайне недалекие люди, которых, к сожалению, немало.

0
YuraS

OFFline

 • YuraS (2)
 • Місцевий
 • 22 серпня 2011 08:25
Сергей, спасибо за поддержку, но ведь дело не в фактах статьи, а в том, что происходит. Да, я знаю о том, что ЖЕК собирался нашу любимую аллею "украсить" мусорными баками. Я знаю о той масштабной работе, проделанной жильцами, чтобы не допустить этого идиотизма. А в отместку за это баки с нашего двора просто убрали. И то место, где сегодня разместили баки, очень неудобно для жителей дома 16. А впереди дождливая осень и снежная зима. Когда баки стояли возле дома - не всегда можно было к ним пройти. А когда они стоят за полкилометра от дома? И об этом не нужно молчать. Нужно искать более приемлемое место и расположить площадку, чтобы жителям дома было удобно. Или должно быть удобно работникам ЖЕКа?

0