» » У Бучі будується міський парк (фотофакт)

У Бучі будується міський парк (фотофакт)

Наразі продовжується активне будівництво бучанського міського парку, який розташований між вулицями Лісовою, Інститутською та Рози Люксембург. Він займатиме територію близько 20 га, а поряд – створюється велике озеро.

Ідея облаштувати подібне місце для громадського відпочинку виношувалася вже декілька років. Але на різних стадіях роботи призупинялися через відсутність фінансування. І от, нарешті, задум буде втілено у життя.

Варто зазначити, що роботи там вистачає сповна, адже дана частина території – дуже заболочена та захаращена. І лише привівши її у порядок можна планувати озеленення, облаштовувати лавки та розвивати інфраструктуру парку. На даний момент уже закінчується облаштування струмків, доріг, готується основа під прокладання тротуарів. Парк відгороджують красивим дерев’яним парканом. До речі, це місце відпочинку матиме дві вхідні групи – з боку вулиці Інститутської та вул. Лісової.

А 5 серпня там розпочав свою роботу пленер скульпторів, які цього разу працюватимуть з мармуром. 17 їхніх скульптур, об’єднаних назвою «Диво-камінь», прикрашатимуть собою міський парк. Передбачається, що митці остаточно презентують витвори до 25 серпня цього року. Разом із тим, відкриття парку заплановане на святкування 110 –ї річниці з Дня народження Бучі.

(на теріторії)


майбутня скульптура в макеті..
19 -12

Людмила Гладська, спеціально для www.bucha.com.ua 
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
AlKo

OFFline

  • AlKo (22)
  • Місцевий
  • 15 серпня 2011 18:31
Судя по метке на карте, там ещё и аквапарк будет...
http://n.maps.yandex.ru/?ll=30.248937%2C
50.540534&spn=0.253372%2C0.084889&z=13&l
=wskl

0