Буча новини міста, Буча сайт » відділ освіти » Бучанці на Чемпіонаті України

Бучанці на Чемпіонаті України

Протягом шести днів Вінниччина гостинно приймала юних туристів з усіх регіонів нашої країни, які приїхали змагатися на 2-й Чемпіонат України серед юніорів з велосипедного туризму та ювілейний 40-й Чемпіонат України серед юніорів з пішохідного туризму. Отже, з 13 по 18 липня поблизу села Гранітне Немирівського району на берегах Південного Бугу зібралося 18 команд велосипедистів та 27 команд пішохідників, які по суті були збірними командами кожної області нашої держави. І лише одна команда - велосипедисти Бучанського центру позашкільної роботи - отримала персональне запрошення від Українського державного центру туризму і краєзнавства для участі у Чемпіонаті з велосипедного туризму.

Збірна команда нашого міста складалась із вихованців Бучанського центру позашкільної роботи, які представляли різні навчальні заклади: сестри Альона і Валерія Козакевич - учениці Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Володимир Опанасенко - учень ЗОШ №3, Антон Дронов - студент коледжу Київського університету ім. Б.Грінченка. Ще одна бучанка, Софія Сидорчук, учениця ЗОШ №4, виступала у складі збірної команди Київської області.

Змагання розпочалися дистанцією 3 класу складності «Велоралі» протяжністю 28 км, яка найбільше цінується серед спортсменів, тому що імітує туристський велосипедний похід із вирішенням різноманітних завдань і несподіванок, які чекають на туристів на маршруті. І перший же змагальний день приніс срібні медалі та кубок нашій бучанській команді. Перемогла ж команда Київської області, яка випередила наших юніорів всього на дві хвилини.

Інший вид змагань – комплексна дистанція (велокрос, фігурне водіння велосипеда і тріал), яку організатори розділили на три змагальні дні. Відзначимо виступ Антона Дронова, який виборов бронзу за третє місце серед юніорів України у «фігурці», програвши всього 9 секунд переможцю, і Альони Козакевич, яка з відставанням лише у 22 секунди посіла 7-е місце у «Велокросі».

У загальному підсумку бучанська командна увійшла до чільної десятки кращих юніорських команд України, посівши 9-е місце. Збірна команда Київської області із нашою спортсменкою у складі виборола 4-е місце. Окремо відзначимо, що серед українських юніорок сестри Козакевич посіли у загальному підсумку 13-е і 14-е місце.

Насамперед, дякуємо юним бучанським спортсменам-туристам, які гідно представили наше молоде місто на спортивних теренах нашої країни. Дякуємо тренеру команди – Олексію Карабут, вчителю Бучанської ЗОШ №4, керівнику гуртка спортивного туризму, за сумлінну працю і підготовку срібних призерів Чемпіонату України, Андрію Куцевалову, директору Бучанського центру позашкільної роботи, члену головної суддівської колегії Чемпіонату України, за всі зусилля щодо розвитку спортивного туризму у Бучі, міському голові за підтримку туризму у місті і окрема подяка за забезпечення транспорту для бучанської команди.