» » » Пільги, які мають громадяни по платі за землю у 2011 році

Пільги, які мають громадяни по платі за землю у 2011 році

Відповідно до ст. 280 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755, від сплати земельного податку звільняються інваліди I i II групи; громадяни, які виховують трьох i більше дітей віком до 18 років; пенсіонери (за віком), ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”; фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Згідно з п.281.2 ст.281 Кодексу звільнення від сплати податку поширюється лише на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:
а) для ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більше як 2 гектара;
б) для ведення садівництва – не більше 0,12 гектара;
в) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах – не більше 0,25 гектара, в селищах – не більше 0,15 гектара, в містах – не більше 0,10 гектара;
ґ) для індивідуального дачного будівництва – не більше 0,10 гектара;
д) для будівництва індивідуальних гаражів – не більше 0,01 гектара.

Звертаємо увагу громадян, які користуються пільгами по платі за землю, що за земельні ділянки понад зазначені граничні норми, або при наявності декількох ділянок кожного виду користування земельний податок справляється на загальних підставах. Також пільги не поширюються на земельні ділянки, надані для сіножатей. За такі земельні ділянки необхідно сплачувати податок.

Крім цього, згідно з п.п.282.1.10 Податкового кодексу, від сплати земельного податку звільняються власники земельних часток (паїв) за умови передачі зазначених земельних ділянок в оренду платнику фіксованого сільськогосподарського податку.

Ірпінська ОДПІ нагадує громадянам, що граничний термін сплати земельного податку та орендної плати закінчується 29 серпня. Просимо своєчасно розрахуватися з нарахованими платежами.

Довідки за телефонами - 55-455, 56-656.

Заступник начальника інспекції - начальник управління оподаткування
фізичних осіб Ступак Л.В.
Сектор масово-роз`яснювальної роботи та звернень громадян Ірпінської ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.