» » Про вивіз твердих побутових відходів у місті

Про вивіз твердих побутових відходів у місті

Питанню благоустрою у місті постійно приділяється значна увага. І кожен бучанець при бажанні може впливати на те, щоб у місті було комфортно і водночас гарно жити.
Так, цікавлячись станом сміттєвих майданчиків та вивозом сміття у Володимира Кравчука, начальника «Бучанського управління ЖКГ», дізналися, що й тут активні мешканці постійно надають свої пропозиції. І, до речі, добиваються свого.
«Жителі багатоповерхівок викидають сміття у контейнери, що знаходяться на спеціально облаштованих майданчиках. Щодня сміттєвози КП «БУЖКГ» вивозять відходи на сміттєзвалище. Проте деякі мешканці проявляють свою ініціативу щодо місця встановлення майданчиків для сміття», - розповів Володимир Денисович.

Наприклад, жителі будинків по бульв. Б.Хмельницького, 6, вул. Нове шосе, 14, 16 надали пропозицію – перенести майданчик для сміття в інше місце. Після спеціально проведених зборів прийшли до єдиної думки - і майданчик дійсно змінив своє місце розташування, яке задовольняє і людей, і забудовників.

«У приватному ж секторі налагодили вивіз сміття кульочним методом. Тим, хто заключає договір з КП «БУЖКГ» на вивіз сміття, даємо графік руху автомобіля, який забирає та вивозить побутові відходи», - каже Володимир Кравчук.
Проте про вивіз сміття будівельних матеріалів людина повинна подбати додатково. Дані послуги також може надати бучанський ЖЕК, але вже за іншу плату.

Тож питання вивозу сміття з приватного сектору наразі відпрацьоване й під контролем. Хто хоче співпрацювати з «БУЖКГ» – співпрацює. До речі, ціна за вивіз сміття у Бучі найнижча у регіоні. Й комунальне підприємство має від цього позитивні результати: проплата за надані послуги становить 104%.
газета: «Бучанські новини» №27 від 15 липня 2011 року
Жек тариф
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
jonn

OFFline

  • jonn (20)
  • Місцевий
  • 15 липня 2011 21:50
А то что справку с м.ж. не дают если нет договора с Бучанским ЖЕКОМ промолчали...Нет договора - нет справки...абсурд:(((

0