» » Змагання юних рятівників

Змагання юних рятівників

6 липня на території дитячого санаторію сусіднього міста Ірпеня працівники Ірпінського міського управління ГУ МНС України в Київській області пожежно-рятувальної служби №28 підготували для дітей незабутнє дійство. І хлопцям, і дівчатам, що приїхали на відпочинок, було не тільки дуже цікаво, але й корисно випробувати свої сили у пожежно-прикладному виді спорту.


На стадіоні табору зібралася дітвора різного віку. Бажаючих взяти участь у змаганнях виявилося чимало. Їх розбили на команди. Таких команд було аж 19.

До речі, подібні змагання на території дитячого комплексу проводяться не вперше, а вже дев’ять років поспіль. «Започаткована естафета у 2002 році. І вже стала традиційним щорічним заходом за участі дітей та рятівників Ірпінської пожежної частини, - розповідає Григорій Пихно, директор дитячого спортивного оздоровчого комплексу ім. Юрія Гагаріна. – Дітям ці зустрічі дуже подобаються».
Вся дітвора дійсно була у захваті: в очах горіли вогники, азарт переповнював їх і кожен, не шкодуючи, віддавав сили і дух майбутнього рятівника в естафеті. Першим розпочинав командир команди, який мав швидко вдягти справжній бойовий одяг пожежника, подолати смугу перешкод: перелізти через стінку, пробігти по бумі, загасити полум’я з вогнегасника. На швидкість змагалися між собою й інші учасники. Також діти могли детально вивчити пожежний автомобіль, дізнатися як правильно користуватися професійним технічним приладдям МНС-ників.

Гра відбувалася динамічно, весело, у той же час напружено і серйозно, під пильним наглядом і контролем працівників пожежної частини та вожатих.
На жаль, на кульмінаційному моменті дощ завадив веселому навчанню надзвичайного характеру й ледве розігнав юних пожежників з поля.


Фото автора
Вікторія Кончаківська 
газета: "Бучанські новини" №26 від 8 липня 2011 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.