» » » Ірпінська ОДПІ відзначила професійне свято

Ірпінська ОДПІ відзначила професійне свято

Враховуючи значну роль державної податкової служби України у забезпеченні реалізації податкової політики держави, в Україні установлене професійне свято – День працівника державної податкової служби України, яке податківці м. Ірпеня відзначали 2 липня 2011 року.

З нагоди свята керівництво міста та представники громадських організацій привітали працівників Ірпінської ОДПІ. Міський голова Скаржинський В.Д. побажав успіхів податківцям у надзвичайно важливій справі – наповненні державної скарбниці та висловив вдячність за спвіпрацю і розуміння на шляху до нових звершень на благо нашої держави.

Виступаючи начальник Ірпінської ОДПІ Візіров Б.Й розповів про значення державної податкової служби у стабільному функціонуванні української економіки, наповненні бюджетів усіх рівнів. Відмітив, що своєчасне наповнення дохідної частини бюджету України є головним завданням податкової служби.
За 1 півріччя 2011 року Ірпінською ОДПІ зібрано до загального фонду зведеного бюджету 155,0 млн.грн. податків. Темп росту фактичних надходжень до минулого року становить 119,2% або на 24,9 млн. грн. більше.

До загального фонду місцевих бюджетів за 1 півріччя поточного року надійшло 81,8 млн.грн. або 103,5% планово-нормативної бази. Темп росту до відповідного періоду минулого року склав 109,6% або на 7,2 млн. грн. більше. В тому числі: по податку з доходів з фізичних осіб Ірпінською ОДПІ зібрано 63,3млн.грн. при завданні 60,3 млн.грн. (виконання на 105,0%), додатково надійшло 3,0 млн.грн. Темп росту по по податку з доходів з фізичних осіб до відповідного періоду минулого року склав 115,3% або на 8,4 млн.грн. більше.

Це результат злагодженої роботи податківців і платників податків, які сумлінно виконують свій громадянський обов’язок. ” – зазначив начальник Ірпінської ОДПІ Візіров Б.Й..
Вітаючи своїх колег з професійним святом Б.Й.Візіров підкреслив, що Ірпінська ОДПІ і надалі розвиватиме плідні партнерські стосунки з платниками податків.
Cектор масово-роз`яснювальної роботи та звернень громадян Ірпінської ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар