» » Флешмоб «України без наркотиків»

Флешмоб «України без наркотиків»

Члени Ірпінського осередку Всеукраїнської спілки ГО "Рух протидії наркоманії та наркокорупції" прийняли участь в театралізованій акції - флешмоб «України без наркотиків», який було організовано до Міжнародного дня боротьби з наркоманією та незаконним обігом наркотиків, флешмоб пройшов на центральній вулиці Києва.

Близько 150 осіб під музичний супровід в один момент впали на асфальт, символізуючи смерть від алкоголю наркотиків і цигарок, чим викликали шок, подив та інтерес в оточуючих. У той же час до впавших підійшли учасники акції (це були в основному жінки) зображали батьків скорботних над тілами своїх померлих дітей, на головах матерів були чорні хустки, а у батьків - чорні пов'язки на рукаві. Під страхітливі дані статистики, які зачитувалися в мікрофон, учасники флешмобу лежали на тротуарі під дощем на очах у оторопілих перехожих. Те, що в цей день побачили на Хрещатику, було реальним відображенням того, що відбувається в повсякденному житті - матері ховають своїх дітей, які гинуть від алкоголю і наркотиків.

Після флешмобу учасники акції роздавали перехожим інформаційні листівки. Також кілька хлопців успішно пройшли реабілітацію, розповіли історії свого життя і про те, як їм допомогли в реабілітаційному центрі впоратися зі своїми проблемами.

Ми віримо, що ця акція багатьох людей змусить задуматися про свою долю і долю своїх ближніх, і точно знаємо, що тільки бездіяльність не приносить ніяких результатів. Ірпінський осередок ВСГО «Рух протидії наркоманії та наркокорупції» продовжуватиме свою діяльність до тих пір, поки не будуть закриті всі «нарко-аптеки» в нашому регіоні. Нам не байдужа доля нашої країни, наших дітей, нашої молоді, і ми будемо продовжувати боротися проти того, що їх вбиває.Для запитань та інформації: [email protected]

Довідка про організацію:

Ірпінський осередок ВСГО «Рух протидії наркоманії та наркокорупції» відкрито в лютому 2011 року, осередок входить до Асамблеї ГО «Розиток Приірпіння». Активістами руху в Ірпінському регіоні проводиться робота в різних напрямках та спрямована на подолання проблеми наркоманії та незаконного обігу наркотиків.
6,5 -2,5

ВСГО «Рух протидії наркоманії та наркокорупції" 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.