» » » Ірпінська ОДПІ повідомляє

Ірпінська ОДПІ повідомляє

Ірпінська ОДПІ повідомляє, що з моменту набуття чинності глави 8 розділу ІІ Податкового кодексу України(тобто з 01.01.2011р.) набула чинності норма, згідно якої Ірпінська ОДПІ має право проводити камеральні, документальні та фактичні перевірки.

Відповідно статті 75.1.3 Податкового кодексу України фактичною перевіркою вважається перевірка, що здійснюється за місцем фактичного провадження платником податків діяльності. Така перевірка здійснюється органом державної податкової служби щодо дотримання порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, тощо. Фактична перевірка здійснюється без попередження платника податків, на підставі рішення керівника податкової служби, оформленого наказом, копія якого вручається платнику податків під розписку до початку проведення такої фактичної перевірки, та на за на підставі окремих обставин згідно статті 80.2 Податкового кодексу України.

З метою налагодження партнерських відносин з платниками податків працівниками Ірпінської ОДПІ постійно проводиться роз’яснювальна і попереджувальна робота із суб’єктами господарювання, що здійснюють розрахунки в готівковій формі (зустрічі, круглі столи, співбесіди, хронометражі) щодо необхідності здійснення ними діяльності не приховуючи готівкової виручки чи необлікованого товару, зростання виторгів та добровільної і у повному обсязі сплати податків до бюджету .

В результаті проведеної роботи на території Ірпінського регіону спостерігається зростання виторгів ,зареєстрованих реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Так, загальна сума продажу, зареєстрована через реєстратори розрахункових операцій за січень – квітень 2011р. в Ірпінській ОДПІ склала 132,7 млн. грн., що на 25,1 млн. грн. або на 23,3% більше, ніж у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Збільшення добровільної сплати податків суб’єктами господарювання та зростання виторгів РРО призводить до зменшення кількості проведених фактичних перевірок. Так, станом на 01.06.2011р. з початку року проведено 61 фактичну перевірку з питань дотримання суб’єктами господарювання діяльності порядку проведення розрахунків, наявності ліцензій, торгових патентів, тощо проти 152 перевірок у 2010р., це свідчить про взаєморозуміння податкової служби та платниками податків.


Сектор контролю за суб’єктами господарювання,
що здійснюють розрахунки в готівковій формі

Колесник О.П.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.