» » Свято гуманної професії

Свято гуманної професії

У третю неділю червня в Україні святкують День медичного працівника. Це свято тих, чиє покликання – зцілювати, допомагати у біді, рятувати і повертати віру в майбутнє. Від народження і до останнього подиху вони поруч з нами – люди в білих халатах.
Напередодні святкової дати, 17 червня, медики міста Бучі, Ірпінського регіону та Києво-Святошинського району зібралися в концертній залі Національного університету державної податкової служби України.

В урочистій і добрій атмосфері, вони приймали на свою адресу щирі вітання від керівництва Київщини: голови облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка, голови облради Олександра Качного, народного депутата України Петра Мельника, заступників Бучанського міського голови Володимира Карплюка та Лариси Матюшенко, Ірпінського міського голови Володимира Скаржинського.


Не можливо сповна висловити всі слова вдячності за врятовані життя, за щоденну сумлінну працю. Адже часто нелегко спілкуватися з людьми, а з хворими – вдвічі складніше. Проте нашим лікарям, які нерідко змушені працювати в екстримальних умовах (без потрібного обладнання і медикаментів), - під силу виконати багато завдань.
Та, мабуть, зумисне не стали акцентувати увагу на проблемах галузі, з якими медики зіштовхуються ледь не щодня. Адже свято повинно нести позитив, гарний настрій і віру в краще.

«Внесок медичних працівників у життя кожного з нас неможливо переоцінити. Розумію, що працювати в умовах, у яких зараз перебуває наша економіка, дуже непросто. Тому ваша праця ще раз доводить твердження, що лікарем стати не можна, ним потрібно народитися. І те добро, яке ви несете у серці, повернеться до вас сторицею», - сказав у вітальному слові до присутніх «ескулапів» Анатолій Присяжнюк.

Він запевнив, що 2012 рік на Київщині буде роком медиків.
«І кошти, які будуть у наявності, насамперед, спрямуємо на реалізацію програм в галузі охорони здоров’я. Мова йде і про нове обладнання, і про підвищення заробітної плати для медичних працівників. Адже нещодавно Президент України вніс подання до Верховної ради про її збільшення на 300-350 грн», - зазначив голова Київської облдержадміністрації.

Разом з тим він підкреслив, що не можливо так швидко подолати негаразди, які існували роками. Проте головне – працювати, й результат не змусть довго чекати. Наприклад, у цьому році передбачено 100 млн грн на придбання медичного обладнання. Зокрема, відкрили поліклініку в Ірпені; понад 70 млн грн буде спрямовано на створення онкоцентру в Київській області, який планують відкрити до Дня Незалежності України.

Крім того, з нагоди свята у Центральній районній лікарні міста Боярка відкрили новий рентгенологічний кабінет.

У зв’язку з цим, слова подяки були сказані і на адресу народного депутата Петра Мельника, який працює в бюджетному комітеті Верховної Ради і не забуває про рідну Київщину.

«Медики повинні працювати в гідних умовах, бо в їхніх руках – здоров’я, майбутнє нашої нації», - наголосив Анатолій Йосипович.

Під час урочистої частини посадовці вручили подяки і грамоти кращим працівникам галузі. Варто зазначити, що більшість нагороджених – це представники бучанської медицини.

голова облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк

народний депутат України Петро Мельник

голова облради Олександр Качний

Ірпінський міський голова Володимир Скаржинський

заступник Бучанського міського голови Володимира Карплюк

заступник Бучанського міського голови Лариса Матюшенко,
нагороджена Подякою за сумлінну працю та з нагоди Дня медичного працівника


Приємною відмінністю від інших населених пунктів стало те, що керівництво нашого міста, в особі голови Анатолія Федорука, підійшло до відзначення лікарів, як завжди, серйозно.
Від імені мера, його заступник Володимир Карплюк передав медпрацівникам щирі вітання і подарунки. Свої Подяки отримали 14 медиків Бучі та Приірпіння. Крім того, був подарований сертифікат на придбання медичних меблів та устаткування для маніпуляційного кабінету комунального закладу «Міжміська станція швидкої медичної допомоги» та лабораторії Бучанської міської поліклініки.

Медичній галузі в Бучі вже давно приділяється належна увага. Лише за останні декілька років спектр медичних послуг значно розширився, покращилася матеріально-технічна база закладів. Крім того, до роботи активно залучаються молоді спеціалісти, яких намагаються забезпечити житлом. І цей святковий день не став вийнятком із доброго правила. Були передані ключі та ордер на службову квартиру для заселення медичних працівників нашого міста.

А логічним завершення гарного святкового вечора став чудовий виступ Культурно-мистецького ансамблю «Сузір’я».


Культурно-мистецький ансамбль «Сузір’я»
Людмила Гладська, спеціально для www.bucha.com.ua 
газета: "Бучанські новини"
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.