» » Бучанська ЗОШ №3 підвела підсумки за 2010-2011р. навчання

Бучанська ЗОШ №3 підвела підсумки за 2010-2011р. навчання

Кінець навчального року для кожної школи – це період підведення підсумків, відзначення досягнень та планування роботи наступного року. Так, 9 червня в ЗОШ №3 відбулись загальношкільні збори, де було пiдведено підсумки 2010-2011 навчального року. Директор школи, Морозенко Любов Олександрівна, виступила з доповіддю про успіхи учнів, досягнення школи загалом. У виступі директора були висвітлені питання методичної роботи, навчальної діяльності учнів, виховної та позакласної роботи, питання соціального захисту, збереження і зміцнення здоров’я учнів та працівників, стану охорони праці та безпеки життєдіяльності та фінансово-господарської діяльності школи. Пропонуємо Вам деякі його уривки:

НАВЧАННЯ:
«Протягом навчального року робота педколективу була спрямована на особистісно-зорієнтоване навчання і виховання школярів. Станом на 1 вересня 2010 року школа прийняла 63 першокласника.
У школі існує певна система роботи щодо профільного навчання. У 8-9 класах проводиться допрофільна підготовка. З цією метою була налагоджена робота курсів за вибором та факультативів.
Враховуючи потреби учнів, бажання батьків та можливості школи у 10-А класі сформований математичний профіль навчання з діючими спецкурсами за вибором: «Основи економіки», «Методи розв’язування задач з кінематики, динаміки», «Починаємо бізнес». У 10-Б класі – історичний профіль навчання з діючими спецкурсами за вибором: «Основи економіки», «Починаємо бізнес», «Світ українського слова».

ОЛIМПIАДИ, КОНКУРСИ
Учні нашої школи традиційно активні учасники міжнародних конкурсів. Цього року учасниками конкурсу юних знавців фізики «Левеня» стали 30 учнів із них 3 учні показали відмінний результат, 12 – добре; а конкурсу юних знавців математики «Кенгуру» - 52 учасники із них 5 учнів показали відмінний результат, 26 – добре.

За результатами навчального року школа має гарні результати у роботі з обдарованими дітьми. На цьогорічний конкурс МАН було подано 3 роботи і всі 3 було визнано кращими у місті, а 2 з них відзначені на обласному рівні.
Хороші показники участі наших школярів у міських олімпіадах. 70 учнів вибороли призові місця із них 20 стали переможцями і приймали участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін, де 3 учні зайняли призові місця з фізики, світової літератури та історії.
За підсумками навчального року 15 учнів школи показали високий рівень навчальних досягнень

УЧНIВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Активним у житті школи було учнівське самоврядування. У школі діє учнівська організація «ВОЛЯ» - ВЕЛИКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЛЮДСЬКИХ ЯКОСТЕЙ. При організації діють кілька міністерств - комісій: «Міністерство освіти і науки», «Міністерство праці і порядку», «Міністерство інформації», «Міністерство культури», «Міністерство опіки». Силами активістів міністерств та під керівництвом педагога-організатора за допомоги вчителів, класних керівників були організовані шкільні вечори «Міні Міс та Міс школи»», «Алло, третя школа шукає таланти!», «Шкільний КВК», свята до Дня вчителя та 8-березня, вечір зустрічі з випускниками , новорічні ялинки, свято «Несподіванка в день св. Валентина», ««Прощання з буквариком» традиційні лінійки першого та останнього дзвоника.

ОЗДОРОВЛЕННЯ
Цікаво і змістовно відбувається оздоровлення молодших школярів у пришкільному таборі «Веселка». Цього року вихованцями табору стали 81 учень школи. Під час оздоровлення у таборі проводяться цікаві масові заходи: конкурси, розваги, екскурсії у музей бойової слави м. Петрівці, в кінотеатр «Акваріус», на страусину ферму.

IСТОРИЧНI НАДБАННЯ
В школі діє історичний музей «Бойової слави», який в цьому році внесений до переліку історичних музеїв України. Самі учні є екскурсоводами музею. Всього зібрано матеріалів – 131, основний фонд – 124. Працює музей щоденно з 830 по 1500, вихідний – субота та неділя, вівторок та четвер – гурткова робота. Екскурсії в музеї проводять учні – екскурсоводи школи.


Шановні батьки! Ми дякуємо Вам за ту допомогу, турботу про школу, сподіваємося на продовження співробітництва і взаєморозуміння. А своїх учнів ми хотіли б бачити людьми, що вміють цінувати прекрасне і добре, здатними трудитися на благо своєї родини, своєї школи, людьми, що вміють йти до своєї мети. І я, як директор школи, з вами, шановні колеги та батьки, буду цього домагатися. Удачі нам усім!»
Завітайте на наш сайт www.school3.ucoz.ua
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.