» » » Ірпінська ОДПІ провела „День відкритих дверей” для студентів

Ірпінська ОДПІ провела „День відкритих дверей” для студентів

Ірпінська ОДПІ провела „День відкритих дверей” для студентів Національного Університету Державної Податкової служби України. Розпочинаючи зустріч, Начальник Ірпінської ОДПІ Візіров Б.Й. розповів присутнім про основні функції та завдання податкової служби, про приоритетні напрями роботи податківців в 2011році ,про зміни законодавства у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу та ознайомив студентів з майбутніми змінами щодо оподаткування спрощеної системи оподаткування..


Після пізнавальної лекції студенти зустрілися з керівниками тих підрозділів, які задіяні у всіх процесах обслуговування платників, починаючи від їх постановки на облік, приймання звітності, організації обліку платежів тощо. Окремо студенти почули про модернізацію податкової служби, впровадження безконтактних методів взаємостосунків з державним органом, зокрема шляхом повсюдного введення електронної податкової звітності. Дізналися гості і про можливості отримання будь-якої інформації податкового характеру безпосередньо від центрального податкового органу – Інформаційно-довідкового департаменту ДПА України.

Проведення заходів з молоддю стало вже доброю традицією, тому що податкова культура повинна виховуватися з дитинства. Добровільна сплата податків – це не тільки обов'язок кожного громадянина, а і свідоме розуміння необхідності цього, а відтак пошани до країни, в якій ми живемо.
Сектор масово – роз`яснювальної роботи та звернень громадян Ірпінської ОДПІ 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар