» » » Ірпінська ОДПІ повідомляє

Ірпінська ОДПІ повідомляє

Перший день літа у нас асоціюється з веселим днем - Днем захисту дітей. Цього дня приділяється особлива увага підростаючому поколінню. Для дітей організовуються концерти, вручення подарунків, різноманітні заходи. Та, нажаль, не всі діти можуть зустріти свято в концертних залах, є діти які потребують особливої уваги. Для податківців стали звичними зустрічі у цей святковий день з дітьми, які знаходяться у дитячих будинках.

Працівники податкової служби розуміють, що майбутнє України, її економічна могутність безпосередньо залежить від юних громадян, яким належить розбудовувати нашу державу: створювати матеріальні блага, розвивати науку, культуру і, звичайно ж, бути сумлінними платниками податків.


1 червня 2011 року заступник начальника – начальник управління оподаткування фізичних осіб Ірпінської ОДПІ Ступак Л.В. , начальник відділу оподаткування фізичних осіб Смага М.В. та завідувач сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Саєнко І.Е. відвідали дитячий будинок „Малятко”,що знаходиться с.м.т. Ворзель.

Ступак Л.В. поздоровила дітлахів з Днем захисту дітей та вручила їм подарунки. Вона висловила впевненість, що діти здолають тимчасові труднощі у своєму житті і попереду їх чекає багато цікавих і приємних подій.

Вихованці цього закладу підготували театральну виставу, та продемонстрували свої таланти в піснях і танцях. Тож ,кожний отримав дуже велике задоволення від спілкування.
Святом були задоволені і малеча, і дорослі.
Сектор масово-розяснювальної роботи та звернень громадян Ірпінської ОДПІ 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар