» » Міжнародний день захисту дітей у місті Ірпінь

Міжнародний день захисту дітей у місті Ірпінь

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Цьогоріч святкування, приурочені до Міжнародного дня захисту дітей, в м.Ірпінь відбулись масштабно та нетрадиційно.
Святкування розпочалося об 11.00 святковим маршем дітей. В цьому році бажаючих взяти участь виявилось більше 300 зареєстрованих.
Колона з лозунгами «Ми найкращі діти в світі», «Шкідливі звички дорослих ранять дитячі серця» пройшлась центральною вулицею міста. В цьому році до маршу приєднався Економічний коледж неперевершеною групою барабанщиць. Урочисту ходу зі сцени привітав заступник мера з гуманітарних питань, Михайло Олексійович Мацелик.

«Марш дітей ми проводимо вдруге, цього року він став набагато масштабнішим та цікавішим тогорічного, будемо й надалі працювати над його вдосконаленням. Маршем ми хочемо привернути увагу дорослих, влади, батьків до питань захисту дітей від насильства, шкідливих звичок, негативної реклами та інших негативних проявів в суспільстві. Адже найцінніше – це наші діти, майбутній генофонд країни.» - поділилися Марина Пристайко, голова правління БФ «Протягни руку допомоги».

Учасники ходи мали нагоду відвідати благодійний показ мультфільму в кінотеатрі «Перун», а також скуштувати морозиво.

О 14.00 святкування продовжилось на площі біля міської ради, вперше в Ірпінь завітав телевізійний проект «Караоке на майдані» та його незмінний ведучий, Ігор Кондратюк. Літня спека не завадила зібрати велику кількість людей, які з’їхались з різних міст та селищ, щоб прийняти участь, а також просто бути глядачем. «Ідея запросити проект до Ірпеня виникла в роздумах про нестандартні та цікаві форми святкування в місті Міжнародного дня захисту дітей.» - поділилась Євгенія Алєксєєва, вик. директор Асамблеї ГО «Розвиток Приірпіння».Переможці двох телевізійних програм отримали плазмові телевізори від спонсорів проекту. А от масу позитиву, автограф ведучого зміг отримати кожен, хто завітав на свято. «Ми завжди шукаємо та реалізовуємо ідеї, які приносять людям радість та задоволення, а також робимо все для того, щоб люди пишались тим, що вони є жителями Ірпінського регіону.» - поділилась Юлія Кульчицька, голова правління Асамблеї ГО «Розвиток Приірпіння».

Свято відбулось за підтримки Ірпінського міського голови, Володимира Скаржинського.
Висловлюємо подяку заступнику голови Мацелику М.О., всім відділам та службам, які доклали зусиль до того, щоб цей день став справжнім святом для жителів міста.

Особиста подяка спонсорам та партнерам:
? FreshTel - першого в Україні оператора 4G Інтернету FreshTel. (067 405 50 28, 044 496 59 79)
? Депутату Ірпінської міської ради Ю.Прилипку, О.Маркушина,
? Депутату Київської обласної ради М.Мельнику
? Інформаційним спонсорам: РА «Колібрі», газета «Ірпінський вісник»
? Керівництву кінотеатру «Перун»
? Економічному коледжу

В ефір програма „Караоке на майдані” вийде 26 червня та 31 липня на каналі СТБ у 11:00.

Довідка:

Асамблея ГО «Розвиток Приірпіння» (голова правління Юлія Кульчицька, заступник Євгенія Алєксєєва) є членом Глобального договору ООН, включає 7 активних організацій:
- МГО «Заклик», голова Марченко Олександр
- БФ «Протягни руку допомоги», голова Пристайко Марина
- КОГО «Відновлена Україна», голова Гаркуша Вікторія
- КОГО «Громадський монітор», голова Железнов Сергій
- Ірпінський осередок ВСГО «Рух протидії наркоманії та наркокорупції», голова Кривенок Микола
- МГО «Молодь України за здорове суспільство», голова Філімонов Сергій
- ЖО «Жіночий центр «ДІАДЕМА», голова Алєксєєва Олена
Алексєєва Євгенія 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.