» » » Автоматичнее бюджетне відшкодування сумлінним платникам податків

Автоматичнее бюджетне відшкодування сумлінним платникам податків

На сьогодні пріоритетним напрямом роботи податкових органів є розширення кола платників, що мають право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування податку на додану вартість. Але, перший крок все ж таки за платниками.

Для своєчасного отримання бюджетного відшкодування суб'єктам господарювання необхідно вживати заходи для досягнення критеріїв, які надають право на його отримання в автоматичному режимі. В першу чергу переглянути розмір виплати заробітної плати найманим працівникам, а також необхідність придбання товарів у платників, які мають статус ризикових.

Система автоматичного відшкодування ПДВ передбачає його повернення платникам з позитивною бізнес-репутацією, в тому числі тим, хто інвестує кошти в розвиток економіки України, створює робочі місця, сплачує податки на території нашої країни.

Процедура автоматичного відшкодування ПДВ та критерії, яким необхідно відповідати для отримання такого бюджетного відшкодування викладено в пунктах 200.18-200.20 статті 200 розділу V Податкового кодексу України.

Відповідайте ним та отримуйте відшкодування ПДВ автоматично!
Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Ірпінської ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.