» » Дитяча велогонка «Дивогонка» для дітей вперше пройшла в Бучі

Дитяча велогонка «Дивогонка» для дітей вперше пройшла в Бучі

Дитяча велогонка «Дивогонка» для дітей віком з 2 до 15 років вперше пройшла в Бучі 28 травня 2011 року.

Дитяча велогонка організована ентузіастами з метою розвитку та підтримки в дітей зацікавленості до їзди на велосипеді та пропаганди здорового способу життя, дбайливого ставлення до оточуючого середовища. На перегони допускалися учасники на будь-яких велосипедах, технічний стан яких відповідав загальноприйнятим нормам, кожен учасник забезпечувався шоломом.

Диплом, медаль та призи отримувала будь-яка дитина, навіть вона приходила до старту останньою. Всього на велоперегонах взяли участь 33 зареєстровані дитини, серед глядачів були їх батьки, бабусі, дідусі, друзі та ті, кому не пощастило потрапити на велогонку. Таких, на жаль, цього року було багато, адже призів та медалей у організаторів була тільки визначена кількість. Щоб такого не відбулося наступного разу, ми дуже просимо всіх попередньо реєструватися на сайті або телефоном.

Цього року на перегонах було 5 заїздів відповідно до вікових категорій. На жаль, під час перших заїздів, коли їхали найменші дітлахи, не обійшлося без казусів. Так, найменші не завжди їхали в той бік, який було треба, а декілька учасників взагалі лягли на старті, немов на дивані. Трохи старші дітлахи, доїхавши до фінішної стрічки, не відразу зрозуміли, що її треба перетнути, щоб заробити перше місце. Зате найстарші дітлахи змагалися так завзято, немов хотіли побити усі світові рекорди!

Вболівальники зустрічали кожен заїзд гучними криками заохочення (татусі), аплодисментами (мамусі) та хвилюваннями (бабусі).


Після заїздів учасники запрошувалися до інтерактивної гри про здоровий спосіб життя, яку підготували студенти Українського гуманітарного інституту. Там дітлахи могли проповзти лабіринтом, разом з ведмедиком та лисичкою зайнятися веселими фізичними вправами, попускати велетенські мильні бульбашки та намалювати на тілі будь-які візерунки спеціальними фарбами.

Для тих, хто втомився, Київський клуб аєромоделювання приготував показовий політ радіокерованих літачків та вертольотів. На жаль, через спеку свято довелося завершити у першій годині дня, коли батьки позабирали маленьких чемпіонів на обід, а декого – навіть на денний сон.

Організатори щиро дякують суддям Андрію Куцевалову та Сергію Клименко з Бучанського центру позашкільної освіти, велолюбителю Дмитру Вольському, керівництву стадіону «Ювілейний», спонсорам – магазину канцелярії «Світ паперу», який надав чудові подарунки, Пункту продажу питної води «Місцеве джерело» за смачну воду, дуже доречну в спеку,
студентам УГІ за розважальну програму та київським любителям авіамоделювання!


Результати заїздів можна продивитись на форумі Результати заїздів>>

Наступна дитяча велогонка «Дивогонка» у Бучі відбудеться в середині вересня. Слідкуйте за об'явами на сайтах та не забувайте вчасно реєструватися для участі!


Фото: Людмила Гладська, Вікторія Кончаківська
Обговорити на форумі
дивогонка
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.