» » Першокласники попрощалися з першою книгою – Букварем

Першокласники попрощалися з першою книгою – Букварем

Прощавай, Букварику, в школі перший друже,
Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже.


Традиційне шкільне свято – свято Букваря - відбулося у 1-В класі Бучанської спеціалізованої школи-інтернату. Це свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком.

До цього свята дітки старанно готувалися. Завітали до першокласників усі ті, хто був з ними протягом всього навчального року. Це директор школи Михайло Петрович Наконечний, перша вчителька Світлана Олександрівна Карачун, вчителі перших початкових А та Б класів, учні, батьки, бабусі, дідусі, братики і сестрички.Першокласники показують, чому вони навчилися та представляють веселу Абетку. Кожна дитина з радістю говорить про значення і цінність кожної букви. Багато діти розповідали як вони Буквар вивчали, а скільки веселих пісень заспівали!
У гості до дітей завітали нові їх друзі: Читанка, Математика, Рідна мова. Завітала на свято і мудра Сова, якій діти пообіцяли навчитися лише на «відмінно» і далі.

Подякували першокласники не лише Букварикові, а і своїм батькам. Це вони ділили їх перші невдачі, щасливі сльози, перші радощі і перемоги, коли вчилися читати і писати літери. Дякували діти і своїй першій вчительці Світлані Олександрівні Карачун за те, що з розумінням і любов’ю вчила всьому доброму і корисному, а головне – навчила любити рідну мову, свою Україну. Світлана Карачун працює у Бучанській школі-інтернаті недавно, проте її встигли полюбити діти за мудрість, доброту і щедрість серця.Промайнув швидко навчальний рік у школі – а це 8 місяців перших радостей і невдач, щасливого сміху і щирих сліз, перших перемог. Всі дітки підросли не лише духовно, але і фізично, багато чого навчилися. Своїми знаннями діти завдячують: Наталі Сєвєровій, учительці фізкультури, Олені Усенко, вчительці музики, Людмилі Снісаренко, Руслану Печенюку, Катерині Дубовій, учителям англійської мови. Щирі слова подяки директору школи Михайлу Наконечному, завучу Зої Максимук та завучу з виховної роботи Галині Льовіній. Сердечно дякуємо і Ользі Корнієнко, нянечці, за добре ставлення до діток, терпіння і розуміння.


Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю першою учителькою Світланою Олександрівною, яка стала їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником. Батьки учнів 1-В класу щиро вдячні Світлані Олександрівні Карачун за те, що вона їх навчила, за доброту і щедрість серця. І бажають їй успіхів у нелегкій роботі на педагогічній ниві.

З повагою батьки учнів 1-В класу
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.